Technologie » AGD - RTV

Candy RapidO Pro – do zadań specjalnych

Candy RapidO Pro – do zadań specjalnych
Zobacz więcej zdjęć »
Candy RapidO Pro przoduje jako najlepsza i najszybsza pralka w klasie. Dzięki aplikacji hOn urządzenie podpowie ci najlepszy program dla wskazanych tkanin. Candy Rapido Pro także cały arsenał programów do zadań specjalnych, którym warto poświęcić uwagę. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze.

W trosce o zdrowie najmłodszych

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę jak delikatna jest skóra dziecka i jak ważne jest, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo. Pralki Candy RapidO Pro w swojej ofercie proponują szereg programów dedykowanych specjalnej pielęgnacji dla dzieci. W trosce o najmłodszych powstał program do odkażania i dezynfekcji ubranek dziecięcych w 60 stopniach, w którym nie ma konieczności używania detergentu. Dzięki temu, nie musisz martwić się o podrażnienia lub alergie. Dla najbardziej wrażliwych, podatnych na uczulenia, jest też specjalny program „Antyalergiczny dla delikatnych", który pozwala usunąć nawet aż 80% alergenów z delikatnych tkanin konserwując ich włókna. Do wyboru jest też możliwość prania z parą lub bez niej, w zależności od preferencji i rodzaju tkanin.  Do usunięcia cząstek kurzu najlepszy będzie program „Przeciw roztoczom" który wypłukuje kurz i skutecznie usuwa wszystkie pozostałości z odzieży bawełnianej i lub syntetycznej. Dodatkowo są też 3 programy Higiena. Pierwszy z nich, Higiena 60 stopni będzie odpowiedni do odzieży bawełnianej i został specjalnie opracowany w celu usuwania uporczywych plan w temperaturze 60 stopni. Higiena Plus 59' to program oferujący najlepsze połączenie wysokiej temperatury, czasu i skuteczności prania, by zagwarantować maksymalną skuteczność zabijania bakterii w czasie zaledwie 59 minut. Zalecany jest on do prania niewielkich wsadów tkanin bawełnianych. Ostatni program z cyklu Higiena to taki z dodatkowym użyciem pary - pozwala pralce utrzymać temperaturę 60 stopni przez dłuższy czas łącząc działanie pary z silnym płukaniem w celu głębokiego czyszczenia i dezynfekcji prania. Zalecany jest on do tkanin bawełnianych.  By mieć pewność, że najmłodsi poza czystymi ubraniami będą mieć też czyste otoczenie do zabawy, możesz wybrać program „Pluszaki", który pozwoli zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie twoich najbliższych w ich naturalnym otoczeniu. Zważywszy na zbliżający się początek roku szkolnego, warto pomyśleć również o odświeżeniu plecaków - tam też przez wakacje z pewnością odłożył się kurz, którego warto się pozbyć. Niezastąpiony będzie tutaj program „Plecaki", który nie tylko usunie kurz, ale również ożywi kolory i szybko oczyści powierzchnię plecaka, by twoje dziecko było gotowe do szkolnych przygód.

 

Dla sportowców

A jeśli wraz z rozpoczęciem roku szkolnego przyjdzie pora na nowe, również sportowe wyzwania, w tym zakresie możesz także liczyć na pomoc Candy RapidO Pro. Programy dla sportowców sprawdzą się nie tylko wtedy, kiedy twoje dziecko powie ci, że potrzebuje wyprać strój na jutrzejsze zajęcia z wychowania fizycznego, ale również wtedy, kiedy postanowisz zapisać się na dodatkowe lekcje np. z nurkowania.  Dla odzieży sportowej odpowiednie będą dwa programy, pierwszy z nich „Odzież sportowa - intensywny trening " jest to program przeznaczony do usuwania brudu, nieprzyjemnych zapachów i plam z ubrań sportowych z tkanin mieszanych, których nie można prać w wysokich temperaturach, cykl ten trwa nieco ponad 2 godziny. Drugi z programów dla sportowców to „ubrania na siłownię" i trwa nieco krócej, bo tylko 59 minut. I również niecałą godzinę potrzebuje Candy RapidO Pro, by wyprać twoje buty sportowe np. po  treningu lub bieganiu w deszczu. Program „buty sportowe" trwa zaledwie 44 minuty i przeznaczony jest do prania obuwia sportowego o wysokim stopniu zabrudzenia. A jeśli zamiast na siłownię wolisz popływać w basenie lub ponurkować - nic prostszego. Wystarczy wybrać program „stroje kąpielowe", który bardzo szybko wypłucze twój strój po kąpieli w morzu lub basenie, nie powodując uszkodzeń tkaniny. Dla kombinezonów z kolei znajdziesz cykl „kombinezony do nurkowania" specjalnie zaprojektowany tak, by konserwował włókna. A dla miłośników nart, jest niezależny cykl „kombinezony narciarskie", który zadba o to, byś czuł się dobrze i czysto bez względu na to jaki sport i pasję wybierzesz.

Z Candy RapidO Pro nawet po intensywnym treningu skutecznie i szybko odświeżysz swój strój, by być gotowy na następny dzień wyzwań.

Więcej informacji: https://www.candy-home.com/pl_PL/pralki-ladowane-od-frontu/31018831/rp-596bwmbc-1-s/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio 111
http://haier-ac.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 8 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »