Motoryzacja » Samochody

Car Protect – nowy sposób na ochronę pogwarancyjną

Na polskim rynku dostępna jest nowa oferta ubezpieczenia od kosztów napraw o nazwie Car Protect. Jest skierowana do użytkowników samochodów używanych, a oferuje ją Volkswagen Financial Services we współpracy z Volkswagen Versicherung AG.

Program Car Protect został przygotowany z myślą o zabezpieczeniu właścicieli używanych samochodów przed nieprzewidzianymi wydatkami związanymi z eksploatacją aut. Kierowcy mogą obniżyć koszty napraw swoich pojazdów po upływie gwarancji fabrycznej, wykupując jeden z czterech oferowanych w Car Protect wariantów ochrony.

Warianty ubezpieczenia są zróżnicowane pod kątem zakresu oraz długości trwania ochrony. W zależności od wieku pojazdu, klient może wybrać pakiet: Diamentowy, Platynowy, Złoty lub Srebrny. „Najwyższy” z nich i obejmujący najszerszą listę świadczeń – Diamentowy – daje możliwość uzyskania dodatkowego ubezpieczenia nawet na okres trzech lat, a jego zakres jest porównywalny z gwarancją fabryczną na nowy samochód.

Korzystając z Programu Car Protect użytkownicy aut mogą otrzymać ochronę swoich pojazdów nawet do dziesiątego roku eksploatacji auta. W efekcie w przypadku awarii lub nagłych napraw nie ponoszą wysokich kosztów dzięki posiadaniu ubezpieczenia Car Protect dostępnego do zakupu w korzystnej cenie. Ponadto wszystkie czynności serwisowe przeprowadzane są w autoryzowanych stacjach obsługi i z wykorzystaniem oryginalnych części. To szczególnie ważne w przypadku późniejszej odsprzedaży auta, gdyż polisa może zostać przeniesiona na nowego właściciela, który będzie korzystać z ochrony na takich samych prawach jak poprzedni posiadacz.

Program Car Protect zastąpił znaną i popularną wśród kierowców ofertę Volkswagen Financial Services Gwarantowane Auto. Wsparty jest jednak dodatkowo wieloletnim doświadczeniem Volkswagen Versicherung AG, czyli ubezpieczeniowego ramienia Grupy Volkswagen. Dzięki temu ubezpieczenie Car Protect respektowane jest w krajach europejskich (szczegółowa lista dostępna w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia).

Więcej szczegółów na stronie: https://www.vwbank.pl/dla-mnie/ubezpieczenia/program-car-protect.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Public Dialog

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »