Motoryzacja » Samochody

Carfume na stacjach Lotos

Carfume na stacjach Lotos
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe Group Sp. z o.o. podpisała umowę z Grupą Lotos SA. Na mocy umowy produkty pod marką Carfume dostępne są od kilku dni na stacjach Lotos w całym kraju.Marka Carfume to pachnące zawieszki do samochodu wykonane z filcu. Nie tylko wypełniają wnętrze auta oryginalnym, przyjemnym zapachem, ale stanowią także supermodny, przyciągający wzrok dodatek. Wyprodukowane z miękkiego filcu zawieszki zapachowe odznaczają się unikalnymi kształtami i kolorami – każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Do wyboru są trzy kompozycje zapachowe, w różnych kształtach. Egzotyczny zapach papai zamknięty w kształcie czerwonej budki telefonicznej oraz w postaci kobiety. W portfolio znajduje się też fioletowy, pachnący wanilią gadżet w kształcie kota oraz new car – zielona zawieszka  o ekskluzywnym zapachu nowego samochodu w kształcie busa lub postaci mężczyzny. Zabawne i designerskie, ożywią wnętrze każdego samochodu.

Zawieszki Carfume dostępne są na stacjach Lotos w całej Polsce ze wszystkimi rodzajami zapachów. Na potrzeby współpracy został utworzony program lojalnościowy, w ramach którego zawieszki otrzymują w prezencie klienci korzystający z myjni samochodowej na stacji Lotos.

Nowe Group to lider rynku artykułów zapachowych w Polsce. Jest właścicielem znanych marek: Pachnąca Szafa, Carfume i Natura Officinalis, a jego produkty dostępne są w ponad 11 000 punktach handlowych i dystrybucyjnych w całej Polsce. Dewizą firmy jest produkcja wysokiej jakości artykułów zapachowych po przystępnej cenie.

Więcej na:
www.nowegroup.com.pl
www.carfume.pl
www.pachnacaszafa.plCarfumeRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »