Społeczeństwo » Społeczeństwo

Cateromarket z nowym partnerem biznesowym

Cateromarket z nowym partnerem biznesowym
Zobacz więcej zdjęć »
Cateromarket zyskał stabilnego partnera biznesowego i już wkrótce wprowadzi na rynek usługę zamawiania diet pudełkowych online.

Cateromarket.pl to największa wyszukiwarka cateringów dietetycznych w Polsce. Umożliwia przeglądanie ofert oraz kontakt z firmami z ponad 400 miast naszego kraju. Niedługo, za sprawą inwestycji spółki Hermax, Cateromarket znacząco rozszerzy zakres działalności. Właściciele planują odświeżyć wygląd serwisu i zaproponować klientom nową jakość.

Catering dietetyczny online - wygodne zamawianie to główna potrzeba tego rynku

Na czym ma polegać zmiana? Przede wszystkim za pośrednictwem cateromarket.pl będzie można porównać propozycje różnych diet pudełkowych, zamówić usługę, a także dokonać płatności online. Wszystko w jednym miejscu, bez konieczności wchodzenia na strony poszczególnych firm i dokonywania przelewów.

- Z informacji od naszych klientów wiemy, że jedną z największych bolączek konsumentów na rynku diet pudełkowych jest brak wygodnych form płatności. Z drugiej strony wprowadzenie ich przez mniejsze firmy cateringowe wiąże się z dużymi kosztami - tłumaczy Łukasz Sot, współwłaściciel marki Cateromarket. - Dlatego idealnym rozwiązaniem wydaje się być ogólnopolska, nowoczesna wyszukiwarka diet pudełkowych, która będzie pośredniczyła w transakcjach. Klient wygodnie i szybko zapłaci na intuicyjnej stronie internetowej, a pieniądze trafią bezpośrednio na konto firmy cateringowej. Minimum formalności, maksimum wygody.

Naturalny kierunek rozwoju

Współpraca Cateromarketu z Hermaxem wydaje się być naturalnym etapem w rozwoju obu firm. Spółka Cateromarket od dłuższego czasu rozważała bowiem pozyskanie wsparcia inwestycyjnego, a Hermax zwiększenie obecności na rynku cateringów dietetycznych.

Hermax ma obecnie pod swoimi skrzydłami sześć prężnie rozwijających się marek związanych z żywieniem. Ich flagowym produktem jest Kcalmar.pro - aplikacja dla dietetyków do zarządzania gabinetem, układania jadłospisów i kontaktu z klientami. Oprócz tego działają także serwis i aplikacja Kcalmar.com przeznaczone dla osób szukających dietetyka oraz Instytut Edukacji Żywieniowej - oferujący szkolenia i konferencje. Kolejnym produktem Hermaxu jest Kcalmar Catering, czyli oprogramowanie do kompleksowego zarządzania cateringiem.

W październiku 2018 roku spółka podjęła współpracę z Cateromarketem, tym samym powiększając portfolio swoich dietetycznych marek o popularną wyszukiwarkę zdrowych cateringów.

- Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ widzimy korzyści, które możemy osiągnąć razem, a których najprawdopodobniej nie mielibyśmy szans osiągnąć osobno - tłumaczy Łukasz Sot i dodaje: - W pierwszej kolejności chcemy udoskonalić nasze produkty, aby jak najlepiej edukować Polaków w obszarze odżywiania. Obecnie pracujemy nad tym, aby stworzyć największą w Polsce grupę o charakterze dietetyczno-sprzedażowym.

Technologia w służbie dietetyki

Kluczowym aspektem funkcjonowania obu spółek jest zaplecze technologiczne. Oferowane przez obie firmy usługi łączą w sobie wiedzę na temat dietetyki z najnowszymi osiągnięciami z branży IT. Dzięki temu zarówno Cateromarket, jak i Kcalmar mogą oferować klientom rozwiązania skrojone do potrzeb współczesnego człowieka.

- Nowoczesna dietetyka powinna łączyć to, co najlepsze w wizytach w stacjonarnych gabinetach z wygodą internetu - mówi Łukasz Sot. - Dzięki współpracy możemy dotrzeć do różnych grup klientów - oferując gotowe i sprawdzone jadłospisy, konsultacje dietetyczne z indywidualnie rozpisanymi dietami i przepisami do samodzielnego przygotowania w domu, czy wreszcie kompleksową usługę wyboru i zakupu cateringu dietetycznego. Pokazujemy w ten sposób, że istnieje wiele dróg do osiągnięcia jednego celu - zmiany nawyków żywieniowych i zdrowszego trybu życia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »