Technologie » Komputery

CeDo — lider w branży wytwórczej — usprawnia procesy biznesowe, wdrażając IFS Applications

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma CeDo Sp. z o.o., polski oddział grupy CeDo będącej jednym z głównych w Europie producentów artykułów gospodarstwa domowego jednorazowego użytku, wdrożyła system IFS Applications™.

Do końca 2014 roku CeDo planuje wdrożenie systemu IFS Applications w kolejnych firmach należących do grupy.

 Firma CeDo jest wiodącym w Europie dostawcą produktów jednorazowego użytku dla gospodarstw domowych, takich jak worki na śmieci, worki do lodu oraz folia aluminiowa i opakowaniowa. Grupa posiada szereg wytwórni w Europie i Azji oraz zakład recyklingowy w Holandii.

Kluczowym powodem wdrożenia systemu IFS Applications była potrzeba skonsolidowania różnych, niezintegrowanych rozwiązań IT, scentralizowanie danych oraz usprawnienie procesów biznesowych dotyczących finansów, produkcji, dystrybucji i zarządzania dokumentami wśród ok. 140 użytkowników.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/cedo_lider_w_branzy_wytworczej_usprawnia_procesy_biznesowe_wdrazajac_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »