Moda » Obuwie

Celebryci i LOFT37.PL

Celebryci i LOFT37.PL
Zobacz więcej zdjęć »
Buty LOFT37.PL tworzone przez projektantki Paulinę Adę Kalińską i Joannę Trepkę, stają się coraz bardziej popularne także wśród polskich celebrytów. Buty sygnowane tą marką mają już m.in.: Paulina Holtz, Daria Widawska, Sylwia Gliwa, Katarzyna Montgomery, Dorota Wellman i Filip Bobek.
A ostatnio na pokazie Macieja Zienia MISS POLONIA 2010 Rozalia Mancewicz zaprezentowała się w prostej małej czarnej i szykownych szpilkach LOFT37.PL z wężowej skóry.

Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka to projektantki obuwia w stylu hand made i właścicielki marki LOFT37.PL. Działając zaledwie od czerwca br. zdążyły swoimi projektami podbić serca wielu kobiet w niemalże każdym wieku. Buty sygnowane marką LOFT37.PL to oryginalność i luksus, a także niespotykana dotychczas możliwość spersonalizowana obuwia, doboru ulubionej kolorystyki i faktury materiału. Concept LOFT37.pl zakłada, że każda kobieta może poczuć się wyjątkowo, uzewnętrznić swój styl i charakter. Ten unikalny projekt powstał z przyjaźni, pasji oraz zamiłowania do pięknych przedmiotów i w krótkim czasie osiągnął imponujący sukces rynkowy, bowiem dziś buty marki LOFT37.pl, znane są nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju: w Niemczech, Anglii i Szwecji. Projektantki cechuje kreatywność, niepohamowana energia oraz potrzeba nieustannego rozwoju, dlatego wciąż poszukują nowych przedsięwzięć, które pozwolą im realizować niezliczoną ilość pomysłów.

Więcej informacji:               
Agnieszka Kołogrecka
agnieszka@bwpr.pl
tel. 601 40 70 33Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »