Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Centrum Janki zaprasza do „Strefy Nowych Technologii”

Centrum Janki zaprasza do „Strefy Nowych Technologii”
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpocznij rok szkolny w Centrum Janki i poznaj najnowsze technologie, które już niedługo mogą opanować nasze życie codzienne.

W dniach 8-13 września 2015 roku odwiedź interaktywną „Strefę Nowych Technologii” w Jankach, przygotowaną wspólnie z magazynami ,,Focus” i ,,Chip”. Czekają na Ciebie m.in. drukarka 3D, gogle Oculus Rift czy wirtualne studio fotograficzne!

Przez pięć dni na klientów Centrum Janki oraz wszystkich miłośników nowinek technologicznych będą czekać inteligentne urządzenia oraz interaktywne zajęcia poświęcone:

·         drukarce 3D – poznaj tajniki trójwymiarowego drukowania małych przedmiotów;

·         leap motion – graj i maluj używając kontrolera gestów;

·         goglom Oculus Rift – przejedź się kolejką górską w wymiarze 3D;

·         Sphero – steruj kulką-robotem na torze przeszkód;

·         DICE+ – steruj samolotem za pomocą elektronicznej kostki;

·         Green-box – zrób sobie zdjęcie w wirtualnej scenerii.

„Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy interaktywne zajęcia z wykorzystaniem najnowszych technologii, które już wkrótce mogą znaleźć się w naszych domach. Od 8 do 13 września zapraszamy w ciekawą podróż po świecie nowinek technologicznych. Zaplanowana nauka poprzez zabawę z pewnością spodoba się zarówno małym, jak i dużym klientom Centrum Janki” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Wystawa „Strefa Nowych Technologii” będzie dostępna w godzinach otwarcia galerii (poniedziałek-sobota od 9.00 do 21.00, niedziela od 9.00 do 20.00).

Informacje o Centrum Janki:

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: City Sport, Cubus, H&M, KappAhl, Kazar, Reserved czy Sephora. Centrum Janki może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court z 11 restauracjami. Centrum Janki to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Janki to ponad 83.000m2.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki Sp. z o.o., zarządzana przez Valad Polish Retail Fund, Global City RE Poland Sp. z o.o., Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o. oraz Taima Investments Sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chjanki.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »