Firma » Bankowość

Centrum Szkoleniowo-Rekrutacyjne Alior Banku w duchu „Cyfrowego buntownika”

Centrum Szkoleniowo-Rekrutacyjne Alior Banku w duchu „Cyfrowego buntownika”
Zobacz więcej zdjęć »
Strategia „Cyfrowego buntownika” znajduje odzwierciedlenie nie tylko w działaniach Alior Banku skierowanych do klientów czy wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań. Jej idea widoczna jest również w projektach wewnętrznych, o czym świadczy Centrum Szkoleniowo-Rekrutacyjne, powstałe w centrali banku.


Celem banku było stworzenie nowoczesnej, przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni dla pracowników. Centrum Szkoleniowo-Rekrutacyjne zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną SixFingers (architekci Damian Kasprzycki i Julia Demkowicz-Dobrzańska) i zrealizowane na przełomie 2017 i 2018 r. Powstało w duchu „Cyfrowego buntownika". Podkreślono najistotniejsze idee strategii, czyli wykorzystanie najnowszych technologii, prostotę, a także przejrzystość i przyjazność środowiska pracy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguPowierzchnia centrum wynosi 1145 m2. Składa się z części wypoczynkowej oraz szkoleniowej. Przy wejściu do centrum znajduje się wspólna przestrzeń z kuchnią, jadalnią oraz strefą relaksu. W dalszej części obiektu zaprojektowano 15 sal, w tym siedem szkoleniowych, dwie konferencyjne, cztery komputerowe i dwie, w których odbywają się spotkania rekrutacyjne.

W projekcie wykorzystano m.in. specjalnie zaprojektowane grafiki „Cyfrowy buntownik", neon z logotypem Alior Banku, żywą roślinność, a sale szkoleniowe zostały wyposażone w ergonomiczne meble.

Na co dzień w obiekcie przebywa od 100 do 250 osób. W Centrum Szkoleniowo-Rekrutacyjnym odbywają się m.in. szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe dla pracowników oddziałów banku i placówek partnerskich, spotkania pracowników, warsztaty, a także wydarzenia specjalne, jak chociażby konferencja „Blockchain Inspiration Day" czy inauguracja spotkań w ramach „Fintech Lunch". Celem wydarzenia jest przybliżenie pracownikom środowiska start-upowego, zainspirowanie do kreatywności i szukania niestandardowych rozwiązań.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.bak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »