Technologie » Komputery

CEPA: Niemal 100% terminowość dostaw dzięki systemowi MONITOR ERP

CEPA: Niemal 100% terminowość dostaw dzięki systemowi MONITOR ERP
Zobacz więcej zdjęć »
CEPA specjalizuje się w cieciu laserowym i wycinaniu z blach metalowych dla producentów wyrobów finalnych. Firma działa w rytmie produkcji na zamówienie, według specyfikacji przedstawionej przez klienta.

Kluczowym elementem wpływającym na pozycję konkurencyjną jest zapewnienie najwyższej jakości określonej przez standardy światowe oraz optymalna terminowość, która w przypadku CEPA sięga aż 98%.

Do największych klientów należą: ABB, Volvo, Hasselblad, Ruukki, Alstom oraz Alfa Laval. CEPA dostarcza swoim klientom bardzo różnorodne elementy. Wyroby wytwarzane w zakładzie są wykorzystywane m.in. w produkcji koparek, autobusów, do części ram, kabin oraz osprzętu silnika, czy elementów do mocowania. Głównym odbiorcą produktów CEPA jest nie tylko sektor transportowy, ale przede wszystkim przemysł medyczny, który zamawia m.in. wyrobów ze stali nierdzewnej. Polski zakład CEPA zyskał w 2015 roku niemal 30% wzrost zamówień, które w zeszłym roku sięgnęły ok. 20 tys. pozycji.

Produkcja wspierana przez ERP

Dzięki nowoczesnej technologii, kompletnemu procesowi produkcyjnemu oraz elastycznej i efektywnej organizacji pracy przedsiębiorstwo jest w stanie zrealizować zamówienie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Integralną część środowiska produkcyjnego firmy CEPA stanowi kompleksowy system wspomagający zarzadzanie Monitor ERP. Rozwiązanie zapewnia kompleksowe wsparcie działalności, zmniejsza ryzyko wystąpienia błędu oraz pozwala na zaoszczędzenie czasu i zasobów.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/cepa_niemal_100_terminowosc_dostaw_dzieki_systemowi_monitor_erp.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »