Gospodarka » Przemysł

Certyfikat ISO 27001 dla PGNIG

Certyfikat ISO 27001 dla PGNIG
Zobacz więcej zdjęć »
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA potwierdziło po raz kolejny swoją przynależność do elitarnej grupy firm, które w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji stosuje międzynarodowy standard ISO 27001.

 

28.06.2012 Kierownik Warszawskiego Biura TÜV NORD Polska Pani Małgorzata Chyż-Szczypa przekazała na ręce Pana Piotra Pawlaka Z-cy Dyr. Departamentu Bezpieczeństwa Informacji i Ochrony PGNIG S.A. certyfikat potwierdzający, iż wdrożony system spełnia wymagania normy PN-ISO/IEC 27001:2007.

Zakresem systemu objęto procesy: Eksploatacja złóż gazu ziemnego i ropy naftowej. Obrót paliwem gazowym oraz sprzedaż gazu ziemnego z kopalni. Zapewnienie poprawności i wiarygodności pomiarów gazu ziemnego.

Audit recertyfikacyjny został przeprowadzony zgodnie z procedurą auditową i certyfikacyjną TUV NORD CERT, wydany certyfikat posiada akredytację PCA (Polskie Centrum Akredytacji) i jest uznawany na całym świecie.TUV NORD Polska
więcej informacji z TUV NORD POLSKA (press box)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »