Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

China Glaze, Odżywka Nail Strengthener & Growth Formula

China Glaze, Odżywka Nail Strengthener & Growth Formula
Zobacz więcej zdjęć »
Marzysz o pięknych, długich paznokciach, na których będziesz mogła wyczarować prawdziwe dzieła sztuki manicure? Marka China Glaze proponuje wyjątkową odżywkę Nail Strengthener & Growth Formula, która doskonale pobudza wzrost paznokcia!

Produkt przeznaczony jest do cienkich i słabych paznokci – takich, które potrzebują szczególnej, profesjonalnej pielęgnacji i wzmocnienia. Dzięki Nail Strengthener & Growth Formula, paznokcie stają się zdrowe i piękne. Rosną szybciej, a płytka jest coraz dłuższa i mocniejsza.

Odżywka zawiera witaminę B3 oraz pentanol, które nawilżają płytkę paznokcia, zapobiegają jej przesuszaniu i rozdwajaniu. Nie zawiera Formaldehydu.

China Glaze to ekskluzywna marka lakierów i odżywek do paznokci dla pewnych siebie, ceniących szyk i elegancję kobiet. Szeroka gama kolorów lakierów pozwala każdej z Pań wybrać dla siebie dokładnie to, na co ma ochotę – od lekkich i delikatnych odcieni, do lakierów w przepięknych, zdecydowanych barwach. Ulubione kosmetyki odnaleźć można w kolekcjach stałych oraz sezonowych. Wszystkie urzekają profesjonalizmem, klasą i sexapilem.

Pojemność: 14 ml

Cena: 30 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »