Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Chrypka? to już nie problem!

Chrypka? to już nie problem!
Zobacz więcej zdjęć »
Chrypka zazwyczaj towarzyszy przeziębieniu i zapaleniu krtani. Cierpią na nią też osoby nadwerężające struny głosowe i palacze. Aby wyleczyć chrypkę skorzystaj z domowych zabiegów.

PŁUKANKA OLEJKIEM - do szklanki przegotowanej wody dodaj 6 kropli olejku z drzewa herbacianego. Wymieszaj. Płucz gardło płynem 2 razy dziennie. Uważaj, by go nie połknąć!

KOMPRES Z CEBULI - posiekaj cebulę i zawiń ją w szmatkę. Kompres owiń wokół szyi, tak by sięgał od brody do ramion. Na wierzch połóż ręcznik i termofor. Okład trzymaj do wystygnięcia. Powtarzaj 3 razy dziennie.

OKŁAD Z TWAROGU - mokrą szmatkę posmaruj grubo zimnym twarogiem. Przyłóż okład twarogiem do skóry i owiń suchym ręcznikiem lub szalikiem. Pozostaw na noc.

PAPKA Z ZIEMNIAKÓW - rozgnić 3 ciepłe, ugotowane ziemniaki. Papkę rozsmaruj na szmatce, zwiń ją i okręć wokół szyi. Owiń ręcznikiem. Okład pozostaw do ostygnięcia. Zabieg powtarzaj 3 razy dziennie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poradnik kulturystyczny - ciekawe artykuły
http://poradnikkulturysty.blox.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »