Gospodarka » Chemia

Chusteczki Mola na zimowe przeziębienia

Chusteczki Mola na zimowe przeziębienia
Zobacz więcej zdjęć »
Zima to czas, gdy większość z nas dopada przeziębienie. Gorączka, ból głowy i drapanie w gardle to podstawowe objawy rozpoczynającej się choroby. Na ten okres Metsä Tissue prezentuje nowe opakowania chusteczek higienicznych marki Mola.

Podczas przeziębienia męczy nas także uporczywy katar. Częste wycieranie nosa powoduje podrażnienia oraz zaczerwienienie jego okolic. Wyglądamy wtedy nieatrakcyjnie, a ponadto kolejne użycie chusteczki sprawia ból.

Na zimę Metsä Tissue oferuje chusteczki higieniczne Mola w nowych opakowaniach.  Chusteczki Mola produkowane są z miękkiej bibułki (100% celulozy), dzięki czemu nie podrażniają skóry wokół nosa. Ponadto, właściwości chusteczek zapewniają komfortowe samopoczucie oraz estetyczny wygląd nawet w czasie trwania ostrego lub przewlekłego kataru.

Metsä Tissue oferuje trzy rodzaje chusteczek higienicznych:

  • Chusteczki Mola o zapachu rumianku zapewniają komfort i świeżość.
  • Chusteczki Mola o zapachu mentolu zapobiegają podrażnieniom nawet najdelikatniejszej skóry oraz udrażniają drogi oddechowe.
  • Trzywarstwowe chusteczki Mola Classic są niebywale wytrzymałe oraz wyjątkowo delikatne.

Chusteczki Mola dostępne są w opakowaniach po 10 paczek. Małe paczki niezbędne podczas przeziębienia zmieszczą się w kieszeni, teczce oraz damskiej torebce.

Cena ok. 2,70 zł.

Metsä Tissue jest głównym dostawcą produktów higienicznych dla gospodarstw domowych i dużych konsumentów w Europie. Firma jest też największym na świecie dostawcą wyrobów papierowych do pieczenia i gotowania Jej marki to Lambi, Serla, Mola, Tento i Katrin. Metsä Tissue zatrudnia około 3600 osób w dziesięciu fabrykach w Finlandii, Niemczech, Polsce, na Słowacji i w Szwecji. Obroty Firmy przekraczają 800 mln euro. Metsä Tissue należy do grupy Metsäliitto. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (1)

  • avatar
    Zuza 2010-10-21 12:20:58

    Lubię te mentolowe chusteczki, bo mam wieczny problem z zatokami a one fajne udrażniają nos.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »