Technologie » Komputery

Ciech Pianki oddaje hosting i administracje systemem ERP w ręce itelligence

Pierwszym etapem współpracy było przeprowadzenie migracji systemu SAP ERP do data center itelligence w Tarnowie Podgórnym, oraz upgrade i konwersja Unicode systemu SAP ERP. itelligence dostarczyło Ciech Pianki nowe licencje SAP EPR oraz usługi SAP Maintenance.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ciech Pianki powierzył itelligence kompleksowy projekt migracji systemów od dotychczasowego dostawcy usług hostingowych do data center itelligence w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. W ramach projektu wykonany zostanie upgrade systemu do wersji systemu SAP ECC 6.06 Unicode. Projekt realizowany będzie przez zespół specjalistów itelligence certyfikowany przez SAP. Po zakończeniu migracji, itelligence będzie świadczyć dla Ciech Pianki usługi hostingu i administracji oraz SAP Maintenance w modelu Enterpise Support.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/ciech_pianki_oddaje_hosting_i_administracje_systemem_erp_w_rece_itelligence.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »