Firma » Praca

CIMA przedłuża specjalną ofertę promocyjną dla studentów w Polsce

CIMA przedłuża specjalną ofertę promocyjną dla studentów w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Osoby, które zarejestrują się na kurs CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) do 30 czerwca br., zostaną zwolnione z rocznej opłaty członkowskiej za rok 2010.

Nowa obniżka to element międzynarodowego programu pilotażowego, którego celem jest wspieranie i ułatwienie rozwoju zawodowego polskich studentów CIMA.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przygotowana przez Instytut specjalna oferta dla polskich studentów polega na zwolnieniu nowo rejestrujących się w programie słuchaczy z obowiązku uiszczenia rocznej opłaty członkowskiej w wysokości 90 funtów za rok 2010.

„Osiągnięcie sukcesu w branży finansowej wymaga poświęcenia i dużych nakładów pracy. Globalne standardy i normy stosowane przez międzynarodowe korporacje spowodowały, że finansiści na całym świecie muszą porozumiewać się tym samym językiem. Dlatego tak istotna jest umiejętność poruszania się w międzynarodowym środowisku biznesowym. Kierunkowe wykształcenie i doświadczenie zawodowe już nie wystarcza, potrzebne jest wiarygodne i rozpoznawalne świadectwo określonego poziomu wiedzy i umiejętności. Dlatego posiadanie międzynarodowej kwalifikacji to dla finansisty swoista przepustka do kariery i dostęp do wysokich stanowisk w korporacjach na całym świecie" - mówi Thierry Iovane, Dyrektor na Europę i Amerykę Łacińską CIMA.
Od kilku lat w Polsce rośnie zainteresowanie kwalifikacjami CIMA. Polscy pracodawcy cenią międzynarodowe certyfikaty poświadczające wiedzę i praktykę zdobytą w ogólnonarodowym środowisku biznesowym.
„CIMA dostrzega, jak prężnie rozwija się w ostatnich latach Polska. Szczególnie wyraźna jest przewaga Polski na tle innych europejskich krajów w dobie spowolnienia gospodarczego. Za pomocą naszych programów edukacyjnych chcielibyśmy pomóc specjalistom z Polski rozwinąć skrzydła na międzynarodowych rynkach. Celem naszego rabatowego programu jest zachęcenie polskich studentów do zdobywania certyfikatów CIMA, dzięki którym staną się profesjonalistami, legitymującymi się wiedzą i umiejętnościami, takimi samymi, jakie posiadają ich koledzy z innych krajów. Pozwoli im to aktywnie uczestniczyć nie tylko w polskiej rzeczywistości biznesowej, ale również na rynkach światowych" - dodaje Thierry Iovane.

Nota redakcyjna:
Wszystkie osoby zainteresowane studiami CIMA, które chciałyby uzyskać więcej informacji, proszone są o kontakt z Ewą Małyszko (tel. +48 601 366 885/ ewa.malyszko@simetris.pl) lub Thierrym Iovane (+41 79 439 5262/ thierry.iovane@cimaglobal.com).Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) to instytut zajmujący się kształceniem profesjonalistów z dziedziny zarządzania finansami. Oferuje międzynarodowy program kwalifikacji zawodowych w dziedzinie tzw. rachunkowości zarządczej (ang. management accountancy). CIMA gromadzi obecnie 172,000 członków oraz studentów w 165 krajach świata. Program szkoleniowy poświęcony jest wyłącznie kształceniu specjalistów na potrzeby pracy w środowisku biznesowym. Głównym obszarem zainteresowania CIMA jako kwalifikacji jest zarządzanie przedsiębiorstwem i rola strategicznej informacji zarządczej w tym procesie. Kwalifikacja CIMA popularna jest wśród konsultantów, doradców finansowych, kadry kierowniczej odpowiedzialnej za procesy planowania i kontroli oraz osoby decydujące o strategii firmy. Więcej informacji na temat CIMA znaleźć można pod adresem www.cimaglobal.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »