Kultura, sztuka » Kultura

Cinema City Bonarka - kinowy gigant w Krakowie

Cinema City Bonarka - kinowy gigant w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
Listopad 2009 roku w Krakowie będzie należał do kinomanów. Na koniec tego miesiąca Cinema City zaplanowało bowiem start największego w Polsce gigapleksu kinowego.

Dwa poziomy, 2 bary, kawiarnia, 20 klimatyzowanych sal kinowych, w tym dla najbardziej wymagających klientów 3 luksusowe sale VIP-owskie i strefa VIP o najwyższym standardzie.

Najnowocześniejsza technologia, najwyższa jakość, niezwykły wystrój i niezapomniane emocje - to wszystko zapewni swoim widzom Cinema City, które powstaje właśnie na terenie Bonarka City Center w Krakowie.

Dziś kino stało się miejscem spotkań, jest przestrzenią, w której odpoczywamy, spotykamy się towarzysko, niejednokrotnie uczymy i przeżywamy niezapomniane emocje. Gigapleks Cinema City Bonarka będzie łączył funkcje rozrywki na najwyższym poziomie z edukacją, będzie doskonałym miejscem dla biznesu z dodatkową dozą luksusu dla spragnionych szczególnych doznań - mówi Iwona Kuźnik, Dyrektor Marketingu Cinema City Poland.

Cinema City Bonarka, jest kolejną inwestycją w Polsce firmy Cinema City International. Na terenie naszego kraju Cinema City prowadzi obecnie 26 multipleksów z 288 salami kinowymi w 17 miastach Polski. Dotychczas Cinema City obecna jest w: Warszawie, Krakowie,  Katowicach, Sosnowcu, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Toruniu, Łodzi, Lublinie, Gliwicach, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Bielsku-Białej oraz Częstochowie, gdzie na początku października br. zostanie otwarty kolejny multipleks Cinema City.

Informacje o Cinema City

Cinema City jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej operatorem kin wielosalowych (tzw. Multipleksów). Spółka rozwija sieć pod marką Cinema City oraz Orange IMAX® w Polsce, Czechach, na Węgrzech oraz w Bułgarii. Jednocześnie, Cinema City jest największym operatorem kinowym w Izraelu i w Polsce, gdzie pod tą marką funkcjonuje już 26 multipleksów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (1)

  • avatar
    Bonitka 2015-03-10 00:05:57

    Ja tu często bywam na zakupach będąc w Krakowie. Zawsze jak mam robić zakupy z mężem, to go zostawiam w restauracji Mekong aby mi nie zrzędził haha. On sobie tam siedzi i zajada, a ja kupuję co trzeba i idę po męża :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »