Technologie » Komputery

Clar System SA automatyzuje procesy z systemem Sage Symfonia ERP

Clar System SA automatyzuje procesy z systemem Sage Symfonia ERP
Zobacz więcej zdjęć »
Wdrożenie Sage Symfonia ERP wraz z personalizacją funkcjonalności znacznie usprawniło obsługę procesów kadrowych dla ponad 10 000 pracowników okresowych, zapewniło także analitykę na wysokim poziomie, wspierając zarządzanie całą Grupą Clar System.

Charakterystyka marki

Grupa Clar System powstała w 1999 roku i od tego czasu bardzo intensywnie rozwija się. Należy do ścisłego grona liderów w tym segmencie rynku. Działa na terenie całej Polski, ze względu na swoją lokalizację szczególnie w rejonie Wielkopolski. Obsługuje ponad 600 klientów i 2500 obiektów, w szczytowych okresach roku zatrudnienie przekraczało poziom 10 000 pracowników. W ostatnich latach grupa notuje wzrosty obrotów na poziomie 20-30% rocznie (w roku 2017 obrót przekroczył 230 mln zł). W bliskich planach inwestycyjnych jest stworzenie środkowoeuropejskiej grupy zajmującej się techniczną obsługą budynków. W skład grupy kapitałowej Clar System wchodzi siedem spółek, które zajmują się usługami porządkowymi w obiektach różnego typu: od obiektów przemysłowych, urzędów aż po szpitale i placówki służby zdrowia. Świadczy również usługi utrzymania technicznego budynków, ochrony i leasingu pracowniczego.

Obecnym właścicielem grupy jest firma AB Facility, należąca do największych dostawców kompleksowych usług Facility Management w Czechach i na Słowacji. Zapewnia pełen zakres usług dla firm i zakładów produkcyjnych, placówek służby zdrowia, zarządców nieruchomości, jednostek budżetowych.
 

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/case-studies-erp/28460-clar-system-sa-automatyzuje-procesy-z-systemem-sage-symfonia-erp.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »