Technologie » Komputery

Co Gumball i jego znajomi robią w sieci?

Znany bohater Cartoon Network, Gumball, z okazji Dnia Dziecka uczy świadomego korzystania z Internetu

Warszawa, 31 maja br.: Gumball to przyjaciel najmłodszych. Znany z anteny Cartoon Network, postanowił zgłębić tajniki Internetu.

Rezolutny 12-latek wraz z przyjacielem, przygotował specjalnie dla swojego starszego sąsiada, Pana Robinsona, Internet Starter, czyli pulpit ułatwiający korzystanie z Internetu osobom w każdym wieku. To narzędzie, którego możemy użyć także po to, aby nasze dzieci mogły bezpiecznie korzystać z sieci.Internet Starter to doskonałe narzędzie, dzięki któremu korzystanie z internetu może być dla każdego proste. Jest on częścią projektu „UPC. Łączymy pokolenia”, którego celem jest zachęcenie młodych osób do nauczania starszaków obsługi Internetu. Z pewnością może on ułatwić korzystanie z Internetu wszystkim, niezależnie od wieku. Wystarczy wejść na stronę www.internetstarter.com.pl i stworzyć łatwą i przejrzystą spersonalizowaną stronę z ikonami, pod którymi kryją się linki do wybranych stron www. Internet Starter zachowuje ich własny URL (adres strony internetowej), do którego mamy dostęp z dowolnego komputera. Każdy kto przygotowuje Internet Starter dla swojego Bliskiego, może zamieścić na nim swoje zdjęcie wraz z informacją, która przypominać będzie nowemu użytkownikowi internetu do kogo może się zwrócić o pomoc. Internet Starter Gumballa i Darwinahttp://.internetstarter.com.pl/page/gallery/. Więcej na: www.internetstarter.com.pl Odwiedź nas profilu UPC Polska na Facebooku w specjalnie dedykowanej zakładce: UPC. Łączymy pokolenia. 

****UPC Polska jest wiodącym dostawcą potrójnej usługi: telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu i usług telefonicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. W zasięgu sieci telewizji kablowej UPC znajduje się ponad 2,6 mln gospodarstw domowych w dziesięciu największych aglomeracjach miejskich i wielu mniejszych miastach. UPC Polska ma obecnie blisko 1,5 miliona abonentów: ponad 1,3 mln abonentów telewizji kablowej, w tym 662 700 telewizji cyfrowej, 800 300 użytkowników internetu i 396 200 klientów usługi telefonicznej. UPC Polska jest częścią Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB, LBTYK). www.upc.pl

Liberty Global, Inc. jest wiodącym, międzynarodowym operatorem telewizji kablowej. Firma oferuje zaawansowane usługi telewizyjne, głosowe i dostępu do Internetu, zapewniając 20 milionom klientów dostęp do świata informacji, komunikacji i rozrywki. Liberty Global dysponuje nowoczesnymi sieciami szerokopasmowymi w 13 krajach, głównie w Europie, ale także w Chile. Do firmy należą również znaczne spółki medialne i producenckie takie, jak Chellomedia w Europie (dane z dnia 31 marca 2012r.).
Internet Starter (w Wielkiej Brytanii – Internet Buttons) został stworzony przez organizację non-profit We Are What We Do, w ramach działań zachęcających osoby z różnych pokoleń, by częściej ze sobą rozmawiały, dzieliły się doświadczeniami i spędzały ze sobą więcej czasu. We Are What We Do opracowuje produkty, narzędzia i projekty, dotyczące ważnych kwestii społecznych i środowiskowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »