Technologie » Komputery

CompFort nagrodzony przez Check Point

CompFort nagrodzony przez Check Point
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Check Point Software Technologies – światowy lider w zakresie bezpieczeństwa Internetu, wraz ze swoim dystrybutorem, firmą Clico – nagrodziły CompFort Meridian Polska za wysokie osiągnięcia w sprzedaży rozwiązań Check Point w Polsce.

Nagroda „Dla najlepszego polskiego partnera w roku 2008" jest wynikiem wysokiej pozycji CompFort Meridian na rynku bezpieczeństwa dużych systemów informatycznych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W minionym roku CompFort wdrożył m.in. centralnie zarządzany system zabezpieczeń Check Point w Ministerstwie Obrony Narodowej. Check Point skupia się na bezpieczeństwie danych, sieci oraz stacji końcowych.

Najbardziej znane rozwiązania oferowane przez CompFort Meridian, to:

  • platforma UTM - ujednolicona architektura bezpieczeństwa chroniąca komunikację biznesową i takie zasoby, jak: sieci korporacyjne, aplikacje, zdalnych pracowników, oddziały terenowe czy ekstranety partnerów;
  • Endpoint Security - produkty zabezpieczające i szyfrujące wrażliwe informacje przechowywane na komputerach PC i innych urządzeniach np. mobilnych oraz chroniące je przed złośliwym oprogramowaniem.  


Informacje o CompFort Meridian Polska:
CompFort Meridian Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1 stycznia 1990 r. i zatrudnia ponad 110 osób, a w roku 2007 osiągnęła obroty przekraczające 76 milionów złotych. Jest dostawcą rozwiązań do zarządzania systemami informatycznymi, gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa, dostępności i wydajności. Firma od ponad 12 lat współpracuje z BMC Software mając najwyższy status Solution Elite Provider. Posiada również tytuł Platinum Partner firmy Symantec. Jest autoryzowanym przedstawicielem firm: Serena Software, Check Point Juniper Networks, RSA, WebSense, Tufin, SafeStone oraz IBM w zakresie systemów zSeries i DB2.
Więcej informacji o CompFort Meridian Polska można znaleźć pod adresem: www.compfort.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »