Firma » Biura

Coniveo wprowadza nowe rodzaje wykładzin w kolekcji Workstep Mobilo

Coniveo wprowadza nowe rodzaje wykładzin w kolekcji Workstep Mobilo
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Coniveo wzbogaca linię wykładzin biurowych Workstep Mobilo o dwa nowe produkty. Wykładzina dywanowa w rolce Workstep Mobilo Roll oraz płytki dywanowe Workstep Mobilo Stripe o linearnym wzorze, uzupełnią dotychczasową kolekcję i wzbogacą możliwości zastosowania jej w nowoczesnych biurach.

Linia produktów Workstep Mobilo, ze względu na swoje cechy, przeznaczona jest do budynków biurowych. Posiada najwyższą klasę użytkową (33) oraz ekologiczny i solidny spód dywanowy Ceneva®, który gwarantuje brak woni, obniżoną łatwopalność i niską emisję lotnych związków organicznych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pierwszy produkt z linii Workstep Mobilo pojawił się w ofercie firmy Coniveo już 5 lat temu. Była to jednolita wykładzina dywanowa w płytkach 50 cm na 50 cm. Od  połowy lipca 2015 r. dostępny jest w dziewięciu jednolitych kolorach, pod nazwą Workstep Mobilo Tile. Linię uzupełnią dwa nowe produkty - Workstep Mobilo Stripe oraz Workstep Mobilo Roll. Pod nazwą Workstep Mobilo Stripe dostępne będą płytki dywanowe z linearnym wzorem w 6 kolorach. Z kolei Workstep Mobilo Roll to wykładzina dywanowa w rolce o szerokości 4 metrów, dostępna w 9 kolorach.

„Płytki dywanowe coraz częściej pojawiają się w polskich biurach, a nasi klienci stają się bardziej otwarci na nowości. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić nowe, linearne płytki dywanowe do linii produktów Workstep Mobilo. Ci, którzy wolą bardziej klasyczne rozwiązania, mogą ułożyć w swoich biurach wykładzinę w rolce, dostępną w tej kolekcji. Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie produkty z linii Worstep Mobilo dostępne są od ręki w naszym magazynie w Warszawie” – mówi Łukasz Wiatrzyk, dyrektor handlowy marki Workstep.  

Produkty z linii Workstep Mobilo charakteryzuje spójna kolorystyka, która została opracowana wspólnie przez ekspertów z branży i projektantów wnętrz. Te same kolory dostępne są zarówno w płytkach 50 cm na 50 cm, jak i w rolce. Z kolei barwy płytek linearnych Workstep Mobilo Stripe zostały zaprojektowane tak, aby w połączeniu z jednolitą wykładziną, tworzyły oryginalne wzory. Takie połączenie daje bogate możliwości aranżacyjne. Przykłady aranżacji i szczegółowe informacje na temat właściwości wykładzin z linii Workstep Mobilo można znaleźć na stronie http://www.coniveo.pl/wykladziny/wykladziny-workstep/workstep-mobiloRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goodflow Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »