Technologie » Komputery

Cooler Master SK620 - stylowa klawiatura mechaniczna w wersji mini

Cooler Master SK620 - stylowa klawiatura mechaniczna w wersji mini
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Cooler Master prezentowała w ostatnich latach wiele interesujących klawiatur mechanicznych, jednak szczególną propozycję stanowi model SK620. To niskoprofilowa, bogato wyposażona klawiatura o wielkości 60% w stosunku do standardowej, która oficjalnie trafia do polskiej dystrybucji.

Klawiatura mechaniczna Cooler Master SK620 od strony stylistycznej zdaje się łączyć klasykę z nowoczesnością. Obudowa pokryta jest szczotkowanym aluminium i ma wielkość 60% typowej klawiatury. Każdy jej przycisk posiada niezależne podświetlenie, które można dostosować i zaprogramować wedle własnych potrzeb.

 

Użytkownicy mogą wybierać spośród palety ponad 16 milionów kolorów i szeregu różnych dostępnych efektów świetlnych przygotowanych przez producenta. Co więcej, ustawienia można modyfikować za pomocą specjalnie oznaczonych przycisków - instalacja dodatkowego oprogramowania nie jest więc konieczna, jednak chętni mogą skorzystać z wygodnej aplikacji MasterPlus+.

 

Klawiatura wyposażona została w niskoprofilowe przełączniki mechaniczne z nowymi, bardziej ergonomicznymi kapslami. Produkt wyróżnia się również wbudowanym 32-bitowym chipem ARM Cortex odpowiadającym za szybką responsywność. Cooler Master SK620 oferuje też funkcję N-Key Rollover, dzięki której urządzenie powinno prawidłowo zareagować na każde wciśnięcie klawisza, bez znaczenia, jak duża ich liczba została jednocześnie użyta. 

 

Cooler Master SK620 to klawiatura przewodowa, łącząca się z urządzeniem za pomocą kabla USB-C - USB-A o długości 1,8 metra. Przewód zabezpieczony jest tekstylnym oplotem, który dodatkowo może być odłączany w celu np. łatwiejszego przenoszenia lub konserwacji.

W polskich sklepach klawiatura Cooler Master SK620 dostępna będzie w wersji z czerwonymi switchami. Producent przygotował dwa warianty kolorystyczne urządzenia - czarny i biały.

Sugerowana produktu wynosi 349 zł.

Zdjęcia hi res do pobrania tutaj: https://coolermaster.egnyte.com/fl/OYcvQAhUC2#folder-link/Cooler%20Master/2.%20Peripherals/Products/1.%20Keyboards/SK%20Series/Wired/SK620/Photos

 

Dane techniczne klawiatury Cooler Master SK620 znajdują się pod tym linkiem: https://www.coolermaster.com/catalog/peripheral/keyboards/sk620/#specificationsRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Entrymedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »