Motoryzacja » Samochody

CORAZ GĘŚCIEJ NA LISTACH POLAND TROPHY DRAGON WINCH EXTREME 2012

CORAZ GĘŚCIEJ NA LISTACH POLAND TROPHY DRAGON WINCH EXTREME 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Prawie dwa miesiące zostały do startu jednego z najbardziej rozpoznawalnych rajdów przeprawowych w Polsce – Poland Trophy Dragon Winch Extreme, a listy zgłoszonych są już w 70% zapełnione. Podobnie jak w poprzednim roku liczba miejsc jest ograniczona.

Pierwsza edycja PTDWE rusza 22 marca 2012 roku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W tym roku rajd będzie trwał trzy dni, ponieważ rozpocznie się widowiskowym prologiem. Na stronie internetowej rajdu ( www.polandtrophy.pl ) pojawił się już oficjalny harmonogram.  W minionym roku Poland Trophy Dragon Winch Extreme miało bardzo dobrą frekwencję i było jednym z najcięższych wyzwań przeprawowych dla off-roadowców. Wszystko dzięki doświadczeniu organizatorów w przygotowywaniu takich imprez oraz ogromnemu wsparciu rajdu przez Sponsora Tytularnego, producenta markowych wyciągarek Dragon Winch. Sezon 2012 zapowiada się dla PTDWE bardzo dobrze. Na prawie dwa miesiące przed imprezą listy rajdu są już w 70% pełne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 „Poland Trophy Dragon Winch Extreme w poprzednim roku bardzo mocno odżyło. Mam poczucie, że stanęliśmy na wysokości zadania i osiągnęliśmy cel, który sobie stawialiśmy, czyli stworzenie z naszej imprezy jednego z najtrudniejszych oraz najważniejszych rajdów off-roadowych w Polsce." - mówi Maciej Rachtan, dyrektor rajdu, właściciel agencji Euroforum z Katowic. „Na długo przed pierwszą edycją rajdu mamy już bardzo dużą liczbę zgłoszeń. To daje nam dużo satysfakcji, ponieważ widać, że ludziom zależy, aby u nas wystartować." - dodaje.

Warto pamiętać, że w Poland Trophy Dragon Winch Extreme startują jedni z najlepszych zawodników sportów przeprawowych w Polsce. Wygrana na tym rajdzie nadaje zwycięzcom prestiżu. Środowisko off-roadowe wie, że to nie jest impreza, którą może przejechać każdy. Szczególnie w klasach No Limit oraz Quad Extreme.

„Poland Trophy Dragon Winch Extreme to nasz wspólny rajd. Cieszy nas duże zainteresowanie zawodników i przyznam, że nie mogę się doczekać początku sezonu." - mówi, Jerzy Woźnicki, dyrektor zarządzający, członek zarządu Dragon Winch. „Profil naszej firmy, produkcja ekstremalnie wytrzymałych wyciągarek świetnie wpisuje się w ten rajd. Dlatego razem z Poland Trophy przygotowujemy kolejny rok zmagań." - dodaje.

Wszyscy, którzy zastanawiają się nad uczestnictwem w rajdzie mają jeszcze szanse się zgłosić. Wystarczy wejść na stronę PTDWE i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wpisowe to 750 PLN za samochód (załoga dwuosobowa) oraz 500 PLN za quada.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Euroforum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »