Technologie » Komputery

Crowe Horwath usprawnia usługi księgowe

Crowe Horwath usprawnia usługi księgowe
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Crowe Horwath, specjalizująca się w outsourcingu usług księgowych, wdrożyła system IFS Applications w celu usprawnienia obsługi klientów o zróżnicowanym profilu działalności.

Crowe Horwath prowadzi działalność w zakresie Business Process Outsourcing (BPO), podatków, niezależnego audytu oraz konsultingu. Firma działa na terenie Polski, Czech i Słowacji. W Polsce Crowe Horwath ma cztery biura (w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie), w Czechach dwa (w Pradze i Brnie) oraz jedno na Słowacji (w Bratysławie). We wszystkich siedmiu biurach pracuje łącznie 500 osób, które zajmują się świadczeniem usług dla ponad 700 klientów.

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

Crowe Horwath świadczy kompleksowe usługi outsourcingu. Usługi te obejmują prowadzenie pełnej księgowości finansowej zgodnie z obowiązującą w Polsce ustawą o rachunkowości i międzynarodowymi standardami rachunkowości.

Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta, bez względu na to, czy firma dopiero rozpoczyna działalność, czy już funkcjonuje na rynku. Dostosowujemy się również do wymagań związanych ze strukturą kontrolingu i sprawozdawczości. Usługi dla klientów realizujemy przy użyciu różnych systemów informatycznych w zależności od potrzeb i wymagań klientów — informuje Marta Łyczewska, Partner w Crowe Horwath.
Zakres usług outsourcingu księgowego został niedawno rozszerzony o możliwość elektronicznego obiegu dokumentów. Rozwiązanie to umożliwia pełny dostęp do danych w czasie rzeczywistym poprzez przeglądarkę internetową — bez potrzeby instalowania oprogramowania w firmie klienta. Funkcjonalność systemu zapewnia m.in. zdalną autoryzację, intuicyjne i szybkie wyszukiwanie dokumentów, możliwość śledzenia statusu dokumentów, automatycznie generowane przypomnienia o terminach akceptacji, integralność systemu (brak konieczności wprowadzania danych do innych systemów), archiwizowanie danych zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, całkowitą eliminację papierowych faktur oraz możliwość podglądu wszystkich zeskanowanych dokumentów.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/crowe_horwath_usprawnia_uslugi_ksiegowe.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »