Dom » Nieruchomość

Crown Square Najlepszym Projektem Biurowym Roku

Firma Ghelamco Poland otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Eurobuild Awards. Belgijska spółka zwyciężyła w kategorii Najlepszy Projekt Biurowy Roku, za który uznany został budynek Crown Square. Wręczenie nagród odbyło się 8 grudnia 2010r. podczas oficjalnej gali w hotelu Hilton w Warszawie.

W rywalizacji o nagrodę firma Ghelamco bezapelacyjnie pokonała konkurencję. To prestiżowe wyróżnienie to dla nas wielki zaszczyt i powód do dumy, tym bardziej, że Crown Square jest ostatnim i jednocześnie trzecim nagrodzonym obiektem w ramach zrealizowanego przez Ghelamco na warszawskiej Woli kompleksu Crown Investments.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pozostałe dwa budynki Crown Point i Crown Tower, zostały uznane za najlepsze biurowce roku 2004 w całej Europie Centralno-Wschodniej - mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor zarządzający Ghelamco Poland. Cieszymy się, że jury doceniło pracę, którą włożyliśmy w realizację tego projektu. Świadomość, że to, co się robi spotyka się z uznaniem ze strony wybitnych ekspertów, działa niezwykle motywująco i utwierdza nas w przekonaniu, że warto dokładać wszelkich starań, aby także każda z naszych kolejnych inwestycji sprostała wysokim wymaganiom stawianym przez stale zmieniający się rynek - dodaje van der Toolen.Biurowiec Crown Square powstawał w okresie spowolnienia na rynku biurowym, w czasie gdy duża część inwestorów zrezygnowała z budowy projektów lub znacząco odłożyła je w czasie. Inwestycja została oddana do żytku w kwietniu 2010 r. i dostarczyła na polski rynek ponad 16,000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej.

Doskonała lokalizacja w pobliżu centrum miasta i obok przyszłej stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz wysokiej kości powierzchnia biznesowa oferowana przez dewelopera sprawiły, że budynek bardzo szybko zyskał prestiżowych najemców. Inwestycja jest w 100% wynajęta, a swoje siedziby mają w niej znane międzynarodowe koncerny takie jak: Oracle, NIKE oraz GATX Rail Poland.

W projekcie zastosowano liczne nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak np. podnoszone podłogi, klimatyzacja i wentylacja z centralną funkcją nawilżania powietrza oraz system BMS. Crown Square jest drugim polskim biurowcem uhonorowanym wiodącym europejskim certyfikatem ekologicznym BREEAM (BRE Environmental Assessment Method). Pierwsze uzyskał, w czerwcu br., inny projekt zrealizowany przez belgijskiego dewelopera - Trinity Park III.

Ghelamco zalicza się do największych i najważniejszych deweloperów w Polsce. Spółka rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 1991 roku. Dotychczas oddała do użytku aż kilkanaście wysokiej klasy inwestycji biurowych położonych w kluczowych lokalizacjach biznesowych. Obecnie inwestor buduje trzy inne projekty: Woronicza Qbik, czyli pierwszą warszawską inwestycję mieszkaniową utrzymaną w oryginalnej koncepcji soft-loftów oraz dwa obiekty biurowe: Mokotów Nova i Senator.Eurobuild Awards to unikatowa inicjatywa, do której przyłączyli się znani specjaliści związani z polskim rynkiem nieruchomości. Konkurs ma na celu nagrodzenie firm, które wyróżniają się w branży, przyczyniając się tym samym do rozwoju rynku powierzchni biznesowych w Polsce.

O Ghelamco Poland:

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych. Firma realizuje ponadto, pod marką Ghelamco Residential, projekty mieszkaniowe o wysokim standardzie. Przez 19 lat, oddając do użytku ponad 356,000 m2 biur i magazynów, firma zdobyła reputację dewelopera, który zapewnia terminowość oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji. Uznaniem wysokiej jakości jest szereg zdobytych przez firmę nagród.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Partner of Promotion

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »