Technologie » Komputery

Cryostar stawia na IFS w procesie swojej transformacji cyfrowej we Francji i za granicą

Cryostar stawia na IFS w procesie swojej transformacji cyfrowej we Francji i za granicą
Zobacz więcej zdjęć »
System ERP IFS Applications 10 zostanie wdrożony w zakładach Cryostar we Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Singapurze, w celu zoptymalizowania efektywności jej procesów biznesowych.

Specjalizująca się w zaawansowanych technologiach stosowanymi w branżach gazów medycznych i przemysłowych, czystej energii, LNG (płynny gaz ziemny) i węglowodorów firma Cryostar od ponad pół wieku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń kriogenicznych.

Po rozważeniu ofert kilku dostawców rozwiązań ERP firma Cryostar wybrała IFS. Samuel Zouaghi, prezes Cryostar, powiedział:

Szczególne wrażenie zrobił na nas profesjonalizm zespołu IFS ds. przedsprzedaży. Innymi cechami wyróżniającymi IFS były też jej kompetencje handlowe i techniczne, zdolność rozwiązania do zaspokojenia naszych potrzeb branżowych i biznesowych, jak również jakość prezentacji i gotowość do spełnienia naszych licznych życzeń.


Całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/28418-cryostar-stawia-na-ifs-w-procesie-swojej-transformacji-cyfrowej-we-francji-i-za-granica.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »