Rozrywka i wypoczynek » Hobby

CSR w Agencji SEDNO

CSR w Agencji SEDNO
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach realizacji idei CSR, Agencja SEDNO rozpoczęła pracę nad projektem „Warsztaty z grafiki użytkowej”, wspierającym studentów. Zapraszamy sympatyków grafiki do zapoznania się z współczesnymi „graficznymi sztuczkami”. Całkowity koszt to jedynie 50zł.

Po latach szkolenia kadr kierowniczych, specjalistów, pracowników administracji publicznej, Agencja SEDNO postanowiła podzielić się swym doświadczeniem, bezpośrednio ze swym najbliższym otoczeniem. A w kogo najlepiej inwestować jak nie w osoby, które mają kształtować naszą przyszłość?

Warsztaty z grafiki użytkowej prowadzi Grzegorz Zbiński, grafik i wdrożeniowiec systemów informatycznych. Odpowiedzialny za sprawy komunikacji wizualnej a także za koncepcję i realizację filmów szkoleniowych, reklamowych oraz spotów. Posiada wieloletnie doświadczenie, od 1996 roku zaangażowany w duże projekty z zakresu reklamy, wśród których warto wspomnieć „Inwazję Mocy″ RMF FM, obsługę reklamową KS Podhale Nowy Targ. Doświadczenie poligraficzne zdobywał podczas pracy w Agencji Reklamowej SIGN oraz drukarni Press Colour.

Na warsztatach poznasz:

  • Narzędzia kreatora
  • Biblia reklamożercy
  • Współczesne nośniki
  • Grafika na WWW
  • Dlaczego niektóre reklamy są paskudne?

Aby zapisać się na warsztaty z grafiki użytkowej, zgłoś się do Agencji SEDNO:

biuro@agencjasedno.pl, 76 722 88 33

lub do biura karier PWSZ w Legnicy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Sedno Sp. z.o.o.
http://www.szkolenia.agencjasedno.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »