Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Cudze chwalicie, swego nie znacie - magiczne zakątki w Polsce

Cudze chwalicie, swego nie znacie - magiczne zakątki w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
,,Magiczne zakątki w Polsce” to kolejna już odsłona wakacyjnego konkursu, organizowanego przez 5 galerii handlowych Carrefour w Polsce. Są to: Galeria AKS w Chorzowie, Galeria Głogów w Głogowie, Galeria Śląska w Rybniku, Galeria Lubelska w Lublinie, Galeria Łódź w Łodzi.

Od 1 sierpnia do 30 września mieszkańcy Chorzowa, Głogowa, Rybnika, Lublina, Łodzi i bliższych lub dalszych okolic wymienionych miast mają okazję pochwalić się uwiecznionymi na fotografiach magicznymi miejscami ze swojego regionu. Co znaczy ,,magiczny”? Miejsca magiczne to zarówno tajemnicze zakątki, znane tylko nam, jak i publiczne place, promenady i podwórka. Najważniejsze, aby fotografia przedstawiała miejsce z naszej okolicy, które w pewien sposób kiedyś stało się dla nas ważne. Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy zrobić zdjęcie magicznego miejsca i wysłać mailem do końca września pod adres konkurs@monsoon.net.pl. W każdym z pięciu miast organizujących konkurs wyłoniony zostanie laureat nagrody głównej, trzech zdobywców miejsca drugiego oraz dziesięciu szczęściarzy zasługujących na wyróżnienie. Autor najlepszej fotografii nagrodzony zostanie aparatem Canon EOS 1100D z obiektywem 18-55 o wartości 2 000 PLN. Wygrana pozwoli mu z pewnością doskonalić się w trudnej sztuce fotografowania i odkrywać, często niedostrzegalne na pierwszy rzut oka, piękno zwykłych rzeczy. Troje zdobywców drugiego miejsca uhonorowanych zostanie drukarkami Canon Pixma IP3600, a dziesięcioro laureatów miejsca trzeciego otrzyma albumy na zdjęcia. Konkursy takie jak ten mają na celu nie tylko zapewnienie dobrej zabawy. Ich zadaniem jest przede wszystkim promocja Polski wśród jej mieszkańców – mówi organizator konkursu Kamila Nowakowska. Ciągle wolimy spędzać wakacje na drugim końcu świata zapominając, że piękne miejsca, idealne na każdy rodzaj wypoczynku znajdują się niezwykle blisko. Chcemy także skłonić mieszkańców większych miast do ponownego odkrycia zakątków, które wiążą się z ich przeszłością; pokazać, że każda miejscowość posiada miejsca niezwykłe. Po zakończeniu konkursu zdjęcia pokazane zostaną na specjalnie zorganizowanych wystawach usytuowanych w pasażach handlowych pięciu wspomnianych galerii objętych konkursem. Wystawy i co się z tym wiąże, magiczne zakątki regionów będzie można obejrzeć  od 28 października do 18 listopada. W konkursie nie obowiązują ograniczenia wiekowe, zapraszamy więc wszystkich, którzy mają ochotę spojrzeć na znajomą okolicę w nieco inny sposób. Regulamin konkursu dostępny na stronie: http://www.galeriaaks.pl/files/regulamin-konkursu-fotograficznego-2011.pdf i na stronach wymienionych galerii handlowych.

 

Zachęcamy do udziału!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »