Technologie » Telekomunikacja

Cyberbajt na VI Konferencji iNET meeting

Cyberbajt na VI Konferencji iNET meeting
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 28 – 29.10 w hotelu Boss w Warszawie odbędzie się VI spotkanie iNET meeting. Cyberbajt zaprezentuje na Konferencji liczne nowości ze swojej oferty anten WiFi oraz poprowadzi część Konferencji poświęconą Technologii MIMO w sieciach bezprzewodowych 802.11a/b/g/n.

Spotkanie organizowane jest w ramach działań podejmowanych przez iNET Group, których celem jest integracja środowiska małych i średnich firm branży ISP świadczących bezprzewodowe usługi dostępu do Internetu.

Firma Cyberbajt jest srebrnym sponsorem Konferencji iNET meeting oraz Partnerem iNet Group. W czasie trwania spotkania, na swoim stoisku, Inżynierowie Cyberbajt zaprezentują liczne nowości wprowadzane aktualnie do oferty sklepu:

  • anteny dwupolaryzacyjne klienckie Cyberbajt,
  • anteny dwuzakresowe bazowe 2,4GHz/5 GHz Cyberbajt,
  • bazowe oraz klienckie anteny MIMO 2,4 GHz/5 GHz Cyberbajt,

Inżynierowie Cyberbajt poprowadzą również blok tematyczny Konferencji poświęcony Technologii MIMO w sieciach bezprzewodowych 802.11a/b/g/n.

Konferencja organizowana jest z myślą o osobach decyzyjnych, odpowiadających za wdrożenia w małych i średnich firmach ISP nowych rozwiązań sieciowych. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w budowaniu nowoczesnych sieci bezprzewodowych. Zostaną zaprezentowane godne uwagi rozwiązania dotyczące budowy sieci WLAN w różnych standardach oraz technologiach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji oraz do spotkania z naszymi przedstawicielami na stoisku Cyberbajt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Netiona - Integrator rozwiązań teleinformatycznych
http://www.netiona.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »