Technologie » Komputery

Cyfrowa transformacja UTC CES Manufacturing Polska z IFS Applications

Cyfrowa transformacja UTC CES Manufacturing Polska z IFS Applications
Zobacz więcej zdjęć »
Wdrożenie systemu IFS Applications 9 w UTC CCS Manufacturing Polska, które pomogło zwiększyć efektywność w najważniejszych obszarach działalności firmy, stanowi istotny element cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa.

BIZNES WSPIERANY PRZEZ IT

W fabryce UTC CCS Manufacturing Polska produkuje się powyżej 2,5 mln przenośnych gaśnic rocznie, co zapewnia firmie pozycję czołowego producenta tego sprzętu w Europie. Rozwój działalności spółki UTC CCS Manufacturing Polska nie byłby możliwy bez wsparcia ze strony zaawansowanych narzędzi informatycznych. Od roku 2006 zarządzanie przedsiębiorstwem wspierał system IFS Applications, który został wdrożony na zasadzie transferu rozwiązania z niemieckiej spółki-siostry. Wraz z rozwojem firmy i rosnącymi wymaganiami w zakresie obsługi procesów biznesowych pojawiła się potrzeba aktualizacji rozwiązania.

Poszukiwania dostawcy nowego systemu ERP rozpoczęły się w roku 2015. Po dokładnej analizie funkcjonalnej rozwiązań oferowanych przez wiodących na rynku dostawców i proponowanych metodyk wdrożenia zarząd spółki podjął decyzję o wdrożeniu najnowszej wersji systemu IFS Applications.Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/cyfrowa_transformacja_utc_ces_manufacturing_polska_z_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101120 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )