Dom » Budownictwo

Czar jesiennych inspiracji we wnętrzach

Czar jesiennych inspiracji we wnętrzach
Zobacz więcej zdjęć »
Jesień, mimo postępującej dominacji szarości, pokazuje, jak barwy zmieniającej się przyrody mogą stworzyć na jej tle niezwykle malowniczą kompozycję. To także urokliwa inspiracja, jak dzięki drobnym zabiegom odmienić wnętrze przed zimą, nadając mu oryginalności i nowej energii.

W eleganckim salonie zaaranżowanym na bazie ścian w matowej szarości Tikkurila Optiva Nature L498, ozdobionych klasycznymi sztukateriami, dodatki w wysyconych barwach złotej jesieni stworzą silny kolorystyczny akcent wprowadzający ciepło i optymizm. Dekoracyjne poduszki w intensywnych pomarańczach i rudościach świetnie skomponują się z nowoczesnym stolikiem w podobnym odcieniu i grafiką na ścianie oraz zapewnią designerski charakter wykorzystujący zabawę kolorem. Drewniana podłoga i naturalna roślinność będą podkreślać przytulność wnętrza.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Rude odcienie to także świetny pomysł na dodanie koloru utrzymanej w szarościach  sypialni. Kilka dodatków w postaci poduszek, narzuty czy dekoracji doda finezji wnętrzu w industrialnym stylu, tworząc przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi, a jednocześnie wprowadzającą energię i ożywczy kontrast dla ścian w odcieniu 1924 z palety Tikkurila Deco Grey.

Jesienne barwy sprawdzą się również w aranżacji wnętrza w stylu retro. Żółty pluszowy fotel stworzy klimatyczną kompozycję z barkiem z błyszczącego mosiądzu, wybijającą się na tle szarej ściany pomalowanej farbą Tikkurila Optiva Matt 5 w odcieniu H495. Oryginalność zestawienia podkreśli pokaźnych rozmiarów palma doniczkowa. 

Niezwykle urokliwą kompozycję na tle szarych ścian H495 można stworzyć także z wykorzystaniem barw przygasającej jesieni. Ciekawym pomysłem będzie swobodne zestawienie ze sobą zróżnicowanych stylem mebli, nawiązujących kolorystycznie do liści przechodzących od czerwieni do pastelowego brązu. Dodatek ciemnozielonego dywanu i nawiązującego kolorystycznie kilimu nada wnętrzu artystyczny charakter.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »