Technologie » AGD - RTV

Czas i zdrowie na wagę złota, czyli zmywanie z Freggia

Czy zastanawiałeś się, co byś zrobił z czasem zaoszczędzonym dzięki tak inteligentnemu urządzeniu jak zmywarka?

165 elementów zastawy stołowej umytej podczas jednego cyklu pracy, bez konieczności brudzenia sobie rąk, czy angażowania reszty domowników - to tylko niektóre z udogodnień, jakie oferuje Freggia. Marka dba również o nasze zdrowie, dzięki zaawansowanym programom czyszczenia.

Zmywarka to prawdziwie ekonomiczne urządzenie - oszczędza nasz czas, energię oraz wpływa na zasobność portfela. Początkowo zakup sprzętu może wydawać się sporym wydatkiem, jednak w perspektywie długofalowej taka inwestycja jest niezwykle opłacalna.

Jak wynika z wielomiesięcznych testów Freggia, na ręczne umycie kompletu 15 naczyń przeznacza się do 117 l wody, podczas gdy zmywarka pochłania zaledwie 9 l - dla referencyjnego programu trwającego 162 minuty. Oznacza to, że decydując się na codzienne korzystanie z tego urządzenia możemy zużyć 13-krotnie mniej wody, w porównaniu do zmywania w tradycyjny sposób.

Bohaterka kuchni

Freggia DWI6159 to zmywarka do zabudowy o niemal najwyższej klasie energetycznej A++, posiadająca aż 9 programów zmywania[1]. Dla zwiększonej higieny użytkowania zmywarka Freggia DWI6159 została wyposażona w specjalny filtr gwarantujący zniszczenie aż 99,9% bakterii oraz programy zmywania w wysokich temperaturach:

o   higieniczny - stosowany do osiągnięcia maksymalnego efektu antybakteryjnego 

o   intensywny - usuwanie silnych zabrudzeń w temp. 65°C wymagających mycia dezynfekującego

Efektywne zmywanie

Przestronne wnętrze zmywarki Freggia DWI6159, składające się z trzech koszy, dostosowuje się do zróżnicowanej wielkości i kształtu używanych naczyń. Może ono swobodnie pomieścić aż 15 kompletów, co przekłada się na 165 elementów zastawy. Dodatkowe ramię natryskowe, z pomocą którego zmywarka dociera do poszczególnych stref urządzenia, pozwala zachować klasę zmywania oraz suszenia na poziomie A - jest to maksymalny wskaźnik dla zmywarek o szerokości 60 cm.

Dostosowując się do rosnących potrzeb większości konsumentów, producenci Freggia wprowadzili udogodnienie umożliwiające opóźnienie rozpoczęcia pracy wcześniej wybranego programu, nawet o 19 godzin. Funkcja ta pozwala na wybranie odpowiedniego dla użytkownika momentu rozpoczęcia zmywania lub korzystania z energii podczas oszczędnej taryfy nocnej. Z myślą o bezpieczeństwie użytkowania, sprzęt został wyposażony także w zabezpieczenie przeciwwypływowe - system Aquastop, który uaktywni się
w przypadku uszkodzenia węża doprowadzającego wodę.

Zmywarki do zabudowy marki FREGGIA kosztują od 1579 zł do 2029 zł.

Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl

 


[1] http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,137474,19053720,jak-sprzatac-z-sensem-gdzie-zyja-bakterie.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

itbccom

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »