Gospodarka » Żywność

Czas na Herbatę przedstawia trzy boginie: Wenus, Afrodyta i Hebe

Czas na Herbatę przedstawia trzy boginie: Wenus, Afrodyta i Hebe
Zobacz więcej zdjęć »
Któż lepiej może znać tajniki dbania o figurę od trzech pięknych bogiń Afrodyty, Hebe i Wenus? Te trzy boskie piękności chętnie zdradzą swój sekret i pomogą osiągnąć upragnioną sylwetkę.

Afrodyta, Hebe i Wenus to trzy czerwone herbaty znanej marki Czas na Herbatę, które dzięki zabójczej dla zbędnych kilogramów mocy Pu Erh, wspomogą odchudzanie i sprawią, że poczujesz się dobrze w swoim ciele.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 

 

Aromatyczna Wenus o smaku czerwonych owoców zawiera cząstki truskawek i żurawiny. Boska Afrodyta o nieco orientalnym smaku zawiera kawałki owoców mango, jabłka, imbiru oraz płatki kwiatu słonecznika. Smakowita Hebe łączy w sobie kawałeczki malin i imbiru. Pokochasz wszystkie trzy nie tylko ze względu na ich  boską moc ujarzmiania tłuszczu ale także za ich rozkoszne, niespotykane smaki.

Czas na Herbatę

Cena: ok.  11.50 PLN   50 g

www.herbata.netRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »