Dom » Wnętrza

Czas na relaks z nowym kominkiem Bach marki Optiflame

Czas na relaks z nowym kominkiem Bach marki Optiflame
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy dzień niesie ze sobą mnóstwo obowiązków. Nieustanny stres, pośpiech i ciągłe napięcie wywołuje zmęczenie i spadek formy. Warto zatem zadbać o codzienny relaks.

Widok płonących polan kominka elektrycznego Bach marki Optiflame pomoże ukoić zszarpane nerwy, a blask płomieni, rozchodzący się po naszym domu będzie sprzyjał wypoczynkowi, niezbędnemu do stawienia czoła kolejnym wyzwaniom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Natłok zajęć i praca do późnego wieczora to scenariusz z życia niejednego z nas. Po powrocie do domu marzymy o kubku gorącej herbaty, ciekawej lekturze i błogiej ciszy. Urządzając  mieszkanie powinniśmy więc zwrócić uwagę na wystrój, który będzie sprzyjał atmosferze relaksu. Sposobem na przytulną aranżację będzie kominek elektryczny Bach marki Optiflame. Jako specjalista od budowania nastroju pomoże stworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat, a nasze wnętrza  nabiorą oryginalnego charakteru.

W kręgu domowego ogniska

Ogień to symbol życia oraz energii witalnej. Jego kojący widok sprzyja zadumie i refleksji. Dla miłośników odprężenia w domowym zaciszu powstał zatem kominek elektryczny Bach marki Optiflame. Dzięki niezwykle realistycznemu efektowi płonących polan, który działa niezależnie od funkcji grzewczej, kominek Bach otuli wnętrze przyjemnym blaskiem. Komfortowy nastrój spotęguje również wbudowany termowentylator o mocy 2 kW, który rozprowadzi we wnętrzu delikatne ciepło.  Możliwość zmniejszenia, bądź zwiększenia temperatury za pomocą termostatu oraz dwupozycyjnego przełącznika mocy to kolejne udogodnienie. Zwolennikom komfortowych rozwiązań do gustu z pewnością przypadnie możliwość regulowania pracy kominka za pomocą pilota zdalnego sterowania. Co więcej, kominek Bach marki Optiflame jest prosty w obsłudze i komfortowy w użytkowaniu. Wystarczy podłączyć go do prądu, zasiąść wygodnie w fotelu i nie przejmować się czynnościami, które mają miejsce w przypadku rozwiązań tradycyjnych, takich jak składowanie drewna, czy usuwanie popiołu.

Sposób na przełamanie monotonii

Nowoczesne mieszkanie musi być praktyczne i wygodne. Nie powinno w nim jednak zabraknąć ciekawych dodatków oraz przedmiotów, które nadadzą mu niepowtarzalnego klimatu. Kominek elektryczny Bach marki Optiflame, przeznaczony do montażu ściennego, to doskonały sposób na przełamanie monotonii. Ciekawy design kominka to sposób na niebanalną aranżację w każdym pomieszczeniu, zarówno w salonie jak i gabinecie. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim unikatowa obudowa kominka Bach marki Optiflame o wymiarach 628 x 720 x 190 mm, która swoim wyglądem przypomina elegancką oprawę obrazu. Dodatkowo nietypowy kolor ramy w odcieniu antracytu, wprowadza do pomieszczenia odrobinę szyku i nutę kokieterii. Warto również zwrócić uwagę na konstrukcję, która umożliwia zabudowanie kominka we wnęce ściennej. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić miejsce, a kominek Bach marki Optiflame, o intrygującym designie, ozdobi zarówno przestronne, jak i mniejsze pomieszczenia.
Otoczenie, w którym przebywamy ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. We własnych domach pragniemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Nowy kominek Bach marki Optiflame pomoże wyczarować wspaniały klimat, sprzyjający wypoczynkowi, równocześnie będąc bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym, dopełniającym aranżację wnętrza.

Kominek elektryczny Bach

Efekt płonących polan Optiflame
Typ: ścienny
Kolor obudowy/ramy: antracyt
Wymiary (wysokość  x szerokość x głębokość): 628x720x190 mm
Moc grzewcza: 2 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 130 W
Cena brutto: 830 zł
---
Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.
Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.
Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.
Ul. Strzeszyńska 33
60-479 Poznań
tel. 61 842 58 05
www.optiflame.com.pl
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »