Gospodarka » Żywność

Czekoladowe Święta z firmą Mieszko

Czekoladowe Święta z firmą Mieszko
Zobacz więcej zdjęć »
Święta Bożego Narodzenia to dokonała okazja do spędzenia czasu z najbliższymi i obdarowania ich wyjątkowymi prezentami. Tegoroczna oferta firmy Mieszko to szeroka gama czekoladek w pięknej, świątecznej oprawie, z której każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Limitowaną edycję świątecznych słodkości firmy Mieszko stanowią bombonierki, czekoladki nadziewane oraz galaretki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Oferta eleganckich bombonier Premium zawiera: popularną bombonierkę Chocoladorro, najnowszą kompozycję o szampańskim smaku Magnifique, oryginalne połączenie smaków w Soleil, gustowną, pełną słodkości puszkę Choco Amore, a także klasyczne bombonierki Amoretta, A'madorrro, La Stella i Twój Sekret. Natomiast wyjątkowe dla podniebienia wiśnie w likierze Cherrissimo z pewnością zostaną docenione przez wszystkich lubiących czekoladę dorosłych.

Świąteczna kolekcja firmy Mieszko to także jedne z najbardziej znanych cukierków o charakterystycznym smaku - Michaszki, uwielbiany przez dzieci i dorosłych Marcepan, tradycyjne Trufle, a także galaretki solo oraz mieszanki czekoladek z różnorodnymi nadzieniami pod marką Klejnoty.

Bożonarodzeniową kolekcję słodyczy Mieszko charakteryzuje urzekająca kolorystyka i grafika obfitująca w tradycyjne świąteczne akcenty: płatki śniegu, gwiazdy, postać Mikołaja oraz bałwanka. Złocenia, którymi ozdobione zostały opakowania podkreślają wyjątkowość produktów, przygotowanych specjalnie dla Klientów poszukujących prezentów podkreślających magię Świąt Bożego Narodzenia.

  • A'madorro 259 g, cena 17 zł
  • Magnifique 243 g, cena 19 zł
  • Soleil 230 g, cena 17,50 zł
  • Choco Amore 300 g, cena 26 zł
  • Chocoladorro 203 g, cena 15 zł
  • Amoretta 324 g, cena 17 zł
  • La Stella 324 g, cena 16,50 zł
  • Cherrissimo 318 g puszka, cena 29 zł
  • Michaszki 220 g, cena 7,50 zł

Firma Mieszko S.A. - jeden z najbardziej znanych polskich producentów słodyczy. Zaliczana do grona najrzetelniejszych Polskich Pracodawców. Od 1997 roku jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W ciągu 11 lat od założenia przychody firmy wzrosły ponad pięciokrotnie. Obecnie firma dysponuje dwoma zakładami produkcyjnymi w Raciborzu i jednym w Warszawie, w których zatrudnia ponad 800 osób. Mieszko S.A. produkuje karmelki, wyroby czekoladowe i wafle na rynek Polski oraz na eksport (ponad 20% produkcji) do krajów UE, Stanów Zjednoczonych i Rosji. Najbardziej znane produkty firmy to cukierki musujące Zozole - lider na rynku cukierków musujących, A'madorro, Amoretta, Cherrissimo, Chocoladorro, praliny Klejnoty, czekoladki Michaszki, karmelki Frutis.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

malgosiasigma

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »