Moda » Biżuteria

Czerwony Les Classiques firmy Maurice Lacroix.

Czerwony Les Classiques firmy Maurice Lacroix.
Zobacz więcej zdjęć »
Czerwony Les Classiques firmy Maurice Lacroix. Mimo swojego młodego, jak na zegarmistrzowską branżę wieku, firma Maurice Lacroix od wielu lat kreuje trendy wzornicze i pod względem stylistyki zegarków wyróżnia się w gronie szwajcarskich...

Umiejętność podkreślenia szczegółów.

Mimo swojego młodego, jak na zegarmistrzowską branżę wieku, firma Maurice Lacroix od wielu lat kreuje trendy wzornicze i pod względem stylistyki zegarków wyróżnia się w gronie szwajcarskich, prestiżowych marek.
Maurice Lacroix Les ClassiquesOd niedawna na rynku obecna jest nowa odsłona, cieszącej się zainteresowaniem klientów, linii zegarków Les Classiques. W tej rodzinie czasomierzy Maurice Lacroix, znajdziemy tak zegarki damskie, jak i męskie, zarówno elektroniczne, jak i mechaniczne. Są zegarki posiadające tylko podstawowe wskazania - czasu i daty, jak i modele wyposażone w dodatkowe komplikacje konstrukcji mechanizmu, pozwalające na realizacje dodatkowych wskazań, czy funkcji. Klasyka linii – zawarta choćby w jej nazwie, wymusza dość purystyczne wzornictwo każdego z modeli i wydawałoby się, że tutaj nie na wiele mogą sobie pozwolić projektanci z manufaktury Maurice Lacroix.
Maurice Lacroix Les Classiques Jak się jednak okazuje, minimalizm także może zaskakiwać swoim wizualnym efektem. Nowy, wyjątkowy model zegarka Les Classiques Chronographe Automatique, dzięki wprowadzeniu czerwonego koloru dla kilku jego elementów ma w sobie coś wyjątkowego, co może zachwycić miłośników zegarków i jego wielu potencjalnych nabywców. Maurice Lacroix Les Classiques


    Czerwone wskazówki stopera łączą optycznie, takiego samego koloru przeszycia czarnego, wykonanego ze skóry paska i zamykają „linię czerwieni” czasomierza. Czerń i czerwień oraz srebrzysty kolor pozostałych elementów – koperty i wskaźników tarczy dają doskonały efekt na ręku każdego użytkownika tego, wydawałoby się klasycznego zegarka. Jak udowadnia ten model zegarka, drobne szczegóły mogą decydować o wyglądzie i atrakcyjności nie jednego wyrobu. Poza wskazywaniem bieżącego czasu i dnia miesiąca, zegarek umożliwia pomiar krótkich odcinków czasu, za pomocą stopera.  Mimo, że Les Classiques Chronographe Automatique z czerwonymi akcentami należy do ogólnodostępnej rodziny popularnych zegarków marki, to jego produkcja jest limitowana a dostępność w Polsce ograniczona do wybranych salonów.

Władysław Meller
www.e-zegarki.info.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

odCzasu doCzasu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »