Moda » Odzież

Części do Poloneza tanio kupię

Części do Poloneza tanio kupię
Zobacz więcej zdjęć »
Sezon studniówkowy ruszył już na dobre. W całej Polsce rozpoczęły się wystawne bale, organizowane z coraz większym rozmachem. Wszyscy tegoroczni maturzyści chcą w ten jedyny w życiu wieczór wyglądać olśniewająco. W Łodzi nie brak miejsc, w których nabyć można typowo studniówkowe kreacje.

Karnawał w Rzgowie

W Centrum Handlowym Nowy Polros w Rzgowie nie brakuje typowo karnawałowych i studniówkowych kreacji. Każdego roku o tej porze, balowe suknie i wytworne sukienki są najbardziej rozchwytywanym towarem w zlokalizowanych w Rzgowie sklepach odzieżowych.

- W karnawale i w okresie studniówkowym klientki tłumnie przybywają po specjalne, niepowtarzalne kreacje. Największym powodzeniem cieszą się oczywiście sukienki, jednak nie brakuje pań, które na karnawałowe szaleństwa wybierają spódnice, spodnie i błyszczące bluzki – informuje Piotr Berliński, dyrektor zarządzający Every Nature.

 

Wspomnień czar

Studniówkowe kreacje z roku na rok są coraz bogatsze. Maturzystki chcą w ten jeden jedyny w życiu wieczór wyglądać naprawdę wyjątkowo. Od czasu studniówek ich mam wiele się zmieniło.

- Niegdyś na balu maturalnym dominowała biel i granat. Dziewczyny wkładały granatowe spódnice i białe bluzki, chłopcy białe koszule i granatowe garnitury. Nie było mowy o makijażu, czy bogatej biżuterii.  Dziś studniówka to istna gala oskarowa, na której należy pochwalić się niepowtarzalną kreacją, modnym makijażem i wyszukaną fryzurą – informuje Dorota Sikorska, stylistka współpracująca z marką Every Nature.

Rzeczywiście dzisiejsze bale w niczym nie przypominają tych, w których uczestniczyli rodzice tegorocznych maturzystów. Niegdyś studniówki organizowane były w szkołach. Poczęstunkiem zajmował się komitet rodzicielski, a dekoracją sali wszyscy uczniowie. Taka „własnoręczna studniówka” była wyczekiwanym przez wszystkich wydarzeniem kulturalnym.

 

Studniówkowe szaleństwo cenowe

Rodzice wydają obecnie fortunę na studniówkowe szaleństwo. Ceny studniówek wahają się w granicach 300 – 500 złotych od pary. Sukienki kosztują od 300 do 1500 złotych, studniówkowy makijaż ok. 120 PLN, a wyszukane upięcie włosów od 100 do 180 złotych. Chłopcy muszą liczyć się z podobnymi kosztami. Ceny garniturów wahają się od 300 do ok. 1000 złotych. Do tego elegancka koszula za ok. 100 PLN i garniturowe obuwie po 300 złotych za parę. Koszta takiej imprezy sięgają więc ok. 1000 – 1500 zł.

 

Modniej, piękniej, taniej

Co zrobić, by nieco zaoszczędzić w tym roztańczonym okresie, a jednocześnie wyglądać naprawdę modnie i wyjątkowo pięknie? Wystarczy skorzystać z sezonowych obniżek cenowych.

- Sezonowe obniżki cen, które rozpoczęły się wraz z nowym rokiem, widoczne są także w segmencie kreacji karnawałowych. Tych z kolei w Rzgowie nie brakuje. Dla klientek detalicznych wyprzedaże są jedną z możliwości uniknięcia bankructwa w okresie studniówkowo – karnawałowych balów. Dodatkowo, tańsze zakupy gwarantują kupony rabatowe oferowane stałym klientom przez producentów – informuje Piotr Berliński z Every Nature.

 

Bale studniówkowe i karnawałowe potrwają tylko do końca stycznia, ale konsekwencje finansowe wywołane nieprzemyślanymi i zbyt kosztownymi zakupami odczujemy z pewnością jeszcze długo. Może więc należy zastanowić się czy przepych balów i bogactwo wyszukanych na nie kreacji jest wart późniejszego zaciskania pasa.  

A dla maturzystów dobra rada – oby wasz własny blask nie przyćmił pięknej atmosfery studniówkowego balu. Tak więc… Poloneza czas zacząć… Udanej zabawy!!!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Żarówka PR i Marketing
http://www.zarowkamarketing.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »