Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Czworonogi z bielskiego schroniska na zdjęciach w Galeria SFERA

Od 28 marca przez dwa tygodnie w Galerii Sfera będzie można oglądać wystawę fotografii psów i kotów z bielskiego schroniska. Pośród tęsknych spojrzeń bystrych oczu na oglądających czekać będą również uśmiechnięte twarze tych, którzy zdecydowali się zaadoptować zwierzęta.

Fotografie autorstwa pracowników schroniska „Reksio” ukazują niełatwy los jego mieszkańców, ale i wielką radość, gdy uda im się znaleźć nowy dom. Głównym celem wystawy jest oswojenie Bielszczan z tematem adopcji zwierząt ze schroniska, jak również ukazanie twarzy odważnych ludzi, którzy już zaopiekowali się zwierzakami. Podczas trwania wystawy można uzyskać wszelkie informacje o schronisku oraz przekazać 1% podatku na jego rzecz. Zeszłoroczna suma uzyskana tą drogą pozwoliła na zakup samochodu wykorzystywanego podczas pracy w schronisku.

- Wystawy o podobnej tematyce organizowane były w poprzednich latach w Galerii, a fotografie podopiecznych bielskiego schroniska “Reksio” zawsze wzbudzały współczucie, olbrzymią empatię oraz znacznie przyczyniały się do wzrostu zainteresowania tematem adopcji zwierząt. Jesteśmy przekonani, że i w tym roku uda się znaleźć nowe domy dla czworonogów - mówi Joanna Bierówka - specjalista ds. Marketingu Galerii Sfera.

Wystawę będzie można obejrzeć w Galerii II do 10 kwietnia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »