Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Czy posrebrzane obrazki to dobry pomysł na prezent?

Czy posrebrzane obrazki to dobry pomysł na prezent?
Zobacz więcej zdjęć »
Szukając właściwego i równocześnie nietuzinkowego pomysłu na prezent przy okazji wielkiej uroczystości, jak ślub czy chrzest – nie można pozwolić sobie na byle jakość. To dlatego posrebrzane obrazki cieszą się sporą popularnością wśród osób ceniących sobie klasyczne i eleganckie podarunki.

Są jednak i takie osoby, które opowiadają się za tym, że to pomysł nudny i zarezerwowany dla starszych pokoleń. Jak jest w rzeczywistości? Czy faktycznie piękne obrazy z wizerunkami postaci religijnych są już niemodne?Posrebrzane obrazki – ponadczasowy fenomen

Okazuje się, że bez względu na niektóre opinie ten rodzaj prezentów niezmiennie jest doceniany i uznawany za jak najbardziej trafiony pomysł. Zresztą, wystarczy zerknąć na te przykłady: https://eprezenty.pl/posrebrzane_obrazki,c,541 by zrozumieć ich fenomen. Żaden inny prezent nie jest w stanie w tak podniosły, a równocześnie osobisty sposób podkreślić religijnego charakteru uroczystości. Podniosły – z racji postaci, jakie widnieją na tych pracach, a personalizowany – z racji możliwości dołączenia do nich tkliwego grawerowania.

Dlaczego warto podarować posrebrzane obrazki?

  • To pamiątka ponadczasowa i uniwersalna.
  • Staną się niewątpliwą ozdobą każdego domu.
  • To unikalna pamiątka na całe życie - dzięki personalizacji.
  • Prace te wykonane są kunsztownie i z wielką dbałością o szczegóły.
  • Szczególnie dobrze sprawdzą się przy okazji wszelkich uroczystości o religijnym charakterze – ślubach, komuniach, chrztach czy bierzmowania.


Cenny nabytek dla ludzi o dobrym sercu

Ten klasyczny wygląd, jak i unikatowy charakter obrazka doceni każda osoba, dla której Bóg, rodzina i dobro są podstawą życia. Piękne i równocześnie tak bliskie sercu postacie na obrazkach będą przypominać o boskiej dobroci i spływających łaskach. To piękne upominki, wobec których nie pozostanie obojętna żadna osoba ciesząca się z obchodzonej uroczystości i równocześnie będzie miło wspominać swojego darczyńcę. Na stronie https://eprezenty.pl/ można znaleźć więcej takich inspiracji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »