Technologie » Komputery

Czy to najwyższy czas na upgrade systemu ERP?

Czy to najwyższy czas na upgrade systemu ERP?
Zobacz więcej zdjęć »
Decyzja o aktualizacji bądź wdrożeniu nowej wersji systemu ERP ma strategiczne znaczenie dla przedsiębiorstw. Odkładanie jej może przynieść fatalne konsekwencje, wpływając na obniżenie produktywności pracowników i wydajności procesów.

W artykule przedstawiliśmy 5 kluczowych sygnałów, które zapowiadają zbliżające się problemy.

5 sygnałów sugerujących, że to najwyższa pora na upgrade systemu ERP

Tempo rozwoju technologii, ilość nowych rozwiązań informatycznych oraz coraz bardziej wymagający klienci często wpływają na decyzje o przeprowadzeniu aktualizacji oprogramowania ERP.

Rozwiązania, które były „nowinkami” kilka lat temu, dzisiaj nie odgrywają swojej roli. Nie wykorzystują potencjału firmy na takim samym poziomie jak najnowsze systemy. Niedostosowane do współczesnych trendów i oczekiwań rynku wpływa na zahamowanie wzrostu organizacji.

By zyskać pewność, że oprogramowanie klasy ERP wspiera rozwój przedsiębiorstwa, warto zadbać o jego bieżące aktualizacje do najnowszych wersji.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/czy_to_najwyzszy_czas_na_upgrade_systemu_erp.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »