Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Czy wiesz czego potrzebuje Twoja skóra?

Czy wiesz czego potrzebuje Twoja skóra?
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli chcesz cieszyć się zdrową i piękną skórą przez długie lata, musisz dobrze poznać jej potrzeby.

Jak wynika z badań przeprowadzonych w 2007 roku aż 70 % Polek w wieku 15- 59 lat ma problemy z cerą. Do najczęstszych dolegliwości należą przebarwienia, utrata elastyczności, łuszczenie się skóry, zaczerwienienia oraz pojawianie się zaskórniaków i wyprysków.

Zdaniem specjalistów znaczna część tych problemów jest konsekwencją błędów w pielęgnacji cery. Pierwszym krokiem do właściwej pielęgnacji jest rozpoznanie potrzeb skóry, co nie zawsze jest łatwe- zaznaczają specjaliści.

Jednym z częstszych błędów popełnianych przez Polki jest wybieranie kosmetyków pod wpływem opinii koleżanek lub reklam. Najwłaściwszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej porady dermatologa lub specjalisty w dziedzinie medycyny estetycznej.

Warto pamiętać, że stan naszej skóry jest często odzwierciedleniem kondycji naszego organizmu, nie powinniśmy więc bagatelizować pojawiających się na niej zmian i przebarwień.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pey

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »