Technologie » Komputery

Czy znasz opłacalność projektu lub zlecenia przed podpisaniem umowy?

Czy znasz opłacalność projektu lub zlecenia przed podpisaniem umowy?
Zobacz więcej zdjęć »
Wiele firm, realizujących rożnego rodzaju zlecenia projektowe, decyzję o przystąpieniu do wykonania musi podejmować bez wiarygodnej weryfikacji opłacalności, czy dostępności wolnych mocy przerobowych, koniecznych do wywiązania się z umowy w wyznaczonym terminie bez narażania się na kary.

Czy możliwość wstępnej, szybkiej i jednocześnie wiarygodnej weryfikacji opłacalności zlecenia oraz kontroli realizacji każdego etapu kontraktu z prawidłowym końcowym rozliczeniem - wymaga inwestycji w dodatkowe systemy i zewnętrzne aplikacje?

W dzisiejszych czasach wiele przedsiębiorstw w ferworze walki o każdego klienta zawiera umowy bez wcześniejszej wiarygodnej weryfikacji, czy dany kontrakt na pewno jest dla nich opłacalny i czy są w stanie go wykonać na czas, co oczywiście w późniejszym etapie ma odbicie na kondycji finansowej firmy. W takiej sytuacji nietrudno również o nietrafne decyzje biznesowe i utratę potencjalnie korzystnych dla danej organizacji umów. Dlatego coraz częściej klienci wraz z rozwojem przedsiębiorstwa oraz wzrostem wielkości i ilości realizowanych zleceń, poszukują narzędzi zapewniających efektywne planowanie oraz zarządzanie projektami, kontrolę kosztów realizacji, analizy rentowności poszczególnych asortymentów, zleceń czy kontrahentów oraz zarządzanie procesami zaopatrzenia pod projekty.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/it_solutions/czy_znasz_oplacalnosc_projektu_lub_zlecenia_przed_podpisaniem_umowy.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101120 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )