Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Czym jest energia orgonowa?

Czym jest energia orgonowa?
Zobacz więcej zdjęć »
Energia życia, w hinduizmie zwana praną, a w tradycyjnej medycynie chińskiej Qi - ma wpływ na naszą siłę i zdrowie. Jak możemy sprawić, aby posiadać jej jak najwięcej? Odpowiedzi należy szukać w energii orgonowej.

Energia życiowa.
Odkrycia energii orgonowej dokonał austriacki naukowiec i psychiatra dr Wilhelm Reich, który w 1940 r. uciekł z nazistowskich Niemiec do Ameryki. Reich przedstawił ją jako wspólną energią życiową, która promieniuje z: mikroorganizmów, roślin, zwierząt i ludzi. W hinduizmie zwana jest praną, a w tradycyjnej medycynie chińskiej - Qi.

Energia ta istnieje również w wolnej postaci - w atmosferze i głębokiej próżni. Wchodzi w skład wszystkich procesów życia, które zachodzą na ziemi i w kosmosie. Jest wszechobecna, jednak jej koncentracja jest zmienna - zarówno w czasie, jak i przestrzeni. Przemieszcza się nierównomiernie, od zachodu na wschód. Napływa do nas w ogromnych ilościach ze słońca, dlatego najwyższą gęstość osiąga po południu.

Reich twierdził, że głównym źródłem energii orgonowej jest promieniowanie atmosferyczne. Doszedł do wniosku, że jednostki orgonu zmieniają się zgodnie z czynnikami atmosferycznymi i kosmicznymi. Te mikroskopijne cząsteczki zaobserwowało gołym okiem, w świetle dziennym, większość osób oglądających to zjawisko.

Pozytywny i negatywny.
Reich udowodnił, iż istnieje orgon:
- pozytywny, który jest korzystny dla żywych istot
- negatywny - osłabiający siły witalne, regenerację i nastrój (wywołują go m.in. urządzenia elektryczne i elektromagnetyczne).

Chroniąca nas aura.
Ciało ludzkie pełni funkcję generatora energii, która emanuje na zewnątrz - w ten sposób powstaje swoiste pole elektromagnetyczne, które nazywamy aurą. Ta osobista tarcza energetyczna chroni nas przed wieloma zagrożeniami. Im więcej energii życiowej będziemy posiadać, tym silniejsza będzie nasza aura. Wzmacnianie energii życiowej jest więc istotne dla naszego wzrostu, siły i zdrowia.

Co osłabia energię życiową?
Do czynników, które osłabiają energię życiową zaliczamy: choroby, stres, agresję, traumatyczne wspomnienia, używki, żywność modyfikowaną, fast foody, konserwanty, a także urządzenia elektryczne i elektromagnetyczne.

Jak wzmocnić energię życiową?
Rozwiązaniem jest odkryty przez doktora Reicha orgon. Pobieramy go:
- ż żywności poprzez układ pokarmowy
- z atmosfery do płuc i krwi - za pomocą oddychania
- przez skórę, dzięki działaniu promieni słonecznych.
Dlatego pamiętajmy, aby właściwie się odżywiać i oddychać czystym powietrzem.

Jak wykorzystać orgon?
Doktor Reich odkrył nie tylko sposoby wykrywania orgonu, ale też akumulowania i kierowania. Zebrał energię orgonową w jej wolnej formie, bezpośrednio z atmosfery - za pomocą urządzenia, które nazwano później akumulatorem energii orgonu.

Generator pola orgonowego.
Wg. teorii Reicha zarówno Ziemia, jak i indywidualne istoty żywe posiadają swoje pole orgonowe, które pełni rolę płaszcza ochronnego. Jednym z urządzeń, które je wytwarza jest generator orgonowy GAPT-5R (odpromiennik), skonstruowany przez firmę Torst, który neutralizuje szkodliwe pole torsyjne. Jest ono wytwarzane przez linie wysokiego napięcia, nadajniki telefonii komórkowej, 5G, stacji radiowych czy przez sprzęt RTV-AGD.

Generator można stosować do wspomagania organizmu w licznych dolegliwościach (nie zastępuje leczenia konwencjonalnego, ale je wspomaga). Najszybciej efekty uzyskamy stosując go miejscowo - przykładając do brzucha w okolicach żołądka, jelit, trzustki, wątroby (przez 20-30 minut, dwa razy dziennie).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja_pyry

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »