Moda » Biżuteria

D.I.C. sponsorem Miss Polonia

D.I.C. sponsorem Miss Polonia
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Diamonds International Corporation (D.I.C) została oficjalnym sponsorem tegorocznego Konkursu Miss Polonia. Pretendentki do tronu Miss będą prezentować klejnoty spod znaku D.I.C. podczas uroczystego finału.

Uroczyste podpisanie umowy miało miejsce w Club Lounge na 41 piętrze Hotelu InterContinental w Warszawie na tle zapierającej dech panoramy Warszawy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W tym roku wybory najpiękniejszej Polki odbędą się już po raz 81. W finale wystąpi ponad 20 dziewcząt wyłonionych podczas eliminacji na terenie całego kraju. Piękne uczestniczki konkursu się widowni w sześciu specjalnie przygotowanych pokazach w każdym z nich mając na sobie klejnoty z kolekcji Diamonds International Corporation. Firma Diamonds International Corporation ufundowała także wartościową nagrodę dla Miss Polonia, którą będzie wyjątkowy klejnot diamentowy z najnowszej kolekcji sponsora.

- Piękne kobiety i diamenty nie od dzisiaj stanowią zgrany duet - mówi David Franke Prezes D.I.C w Polsce. Firma od lat promuje brylant jako idealny prezent na specjalne okazje. Niewątpliwie taką okazją jest zdobycie tytułu najpiękniejszej Polki - Miss Polonia - dodaje.

Główną domeną działalności D.I.C jest sprzedaż i wyrób oryginalnej luksusowej biżuterii, obrót diamentami inwestycyjnymi oraz hurtowa sprzedaż drogich kamieni. Aktualnie 80 % obrotu firmy stanowi produkcja i sprzedaż biżuterii diamentowej. Miesięcznie firma sprzedaje około 60 karatów. Jako lider na rynku D.I.C współpracuje z największymi profesjonalistami w zawodzie, projektantami mody, oraz designerami, a także aktywnie bierze udział w akcjach charytatywnych i za pomocą własnych działań PR rozpowszechnia wiedzę o diamentach.

Autorem nazwy konkursu: "Miss Polonia" jest literat Tadeusz Boy-Żeleński. Miss Polonia to najstarszy, największy, najbardziej renomowany i prestiżowy konkurs piękności w Polsce. Konkurs Miss Polonia należy do najstarszych tego typu imprez na świecie i jest starszy od najbardziej dziś znanych "Miss World" i "Miss Universe" o ponad dwadzieścia lat. Jedyny, który posiada licencję najsłynniejszych światowych konkursów piękności. Biorąc w nich udział, piękne Polki promują nasz kraj i godnie reprezentują urodę jego mieszkanek oraz przysparzają splendoru konkursowi Miss Polonia. Corocznie w konkursie Miss Polonia bierze udział od tysiąca do kilku tysięcy uczestniczek. W tym roku Miss Polonia wybrana zostanie po raz 81.

Więcej informacji:

Patrycja Sawicka ; patrycja@bwpr.pl

Gsm: 506 181 076Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »