Firma » Biznes

Dachser pomógł w organizacji festynu integracyjnego dla dzieci w Strykowie

Dachser pomógł w organizacji festynu integracyjnego  dla dzieci w Strykowie
Zobacz więcej zdjęć »
Łódzki oddział Dachser, jednego z największych działających globalnie operatorów logistycznych, pomógł w organizacji festynu dla dzieci organizowanego przez zarząd Osiedla Zachód w Strykowie. Operator wspiera tą imprezę integracyjną dla dzieci już po raz trzeci.

Impreza pod hasłem „LUZ – integracyjny festyn dla dzieci i młodzieży z Osiedla Wschód w Strykowie”, która odbyła się 9 września, została zorganizowana już po raz czwarty. W jej ramach organizatorzy zapewnili uczestnikom liczne atrakcje – bieg po zdrowie, pokazy rękodzieła artystycznego oraz mnóstwo zabaw dla najmłodszych – gry integracyjne, dmuchane zjeżdżalnie, występy animatorów oraz wieczorny koncert.
 „Stryków był pierwszą lokalizacją Dachser w Polsce, w Łodzi znajduje się nasza centrala, dlatego traktujemy ten region w sposób wyjątkowy. Jeśli tylko możemy, staramy się wspierać i pomagać organizatorom lokalnych inicjatyw, szczególnie tych związanych z dziećmi” – mówi Grzegorz Lichocik, prezes Dachser w Polsce. „Wspieranie tego typu lokalnych wydarzeń doskonale wpisuje się w zasady rodzinnej firmy, jaką jest Dachser” – dodaje prezes Lichocik.
W 2011 roku Dachser, międzynarodowy operator logistyczny, wygenerował obrót w wysokości 4,3 miliarda Euro, zatrudniając 21000 pracowników w 315 oddziałach na całym świecie. Firma dostarczyła 49,3 miliony przesyłek o łącznej wadze 37,1 milionów ton.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.prochniak@globalbrand.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »