Firma » Biznes

Dachser spełnia dziecięce marzenia

Dachser spełnia dziecięce marzenia
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Dachser wsparła „Wieczór marzeń” zorganizowany przez Fundację Dziecięca Fantazja w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Operator logistyczny postarał się także spełnić największe marzenia kilkorga z podopiecznych Fundacji.

Akcja „Wieczór marzeń” ma charakter międzynarodowy i odbywa się na terenie ogrodów zoologicznych w wielu krajach. W tym szczególnym dniu wszystkie ZOO na świecie zapraszają wybrane dzieci, aby mogły one choć na chwilę poczuć się wyjątkowo i nie myśleć o swojej chorobie. W „Wieczorze marzeń”, który odbył się 6 czerwca w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym, wzięło udział około 250 dzieci.
„Fundacja Dziecięca Fantazja to wyjątkowe przedsięwzięcie, stworzone aby pomagać najsłabszym, pokrzywdzonym przez los dzieciom, dlatego Dachser zaangażował się w Wieczór marzeń” – mówi Grzegorz Lichocik, prezes zarządu Dachser w Polsce. „Mamy nadzieję, że dzieci, którym pomogliśmy spełnić ich marzenia, mogły choć na chwilę zapomnieć o swoich chorobach” – dodał.
Celem Fundacji Dziecięca Fantazja, organizatora „Wieczoru marzeń”, jest wniesienie radości w życie nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich największych marzeń. W ciągu 10 lat swojej działalności Fundacja spełniła 3500 marzeń nieuleczalnie chorych dzieci w całej Polsce.

O Dachser:
Dachser, rodzinna firma z siedzibą w Kempten w Niemczech, jest jednym z wiodących operatorów logistycznych w Europie.
Dachser oferuje kompleksową logistykę transportu, magazynowania oraz usługi dodane dla klientów w trzech obszarach biznesowych: Dachser European Logistics, Dachser Food Logistics i Dachser Air & Sea Logistics. Kompleksowe i interdyscyplinarne usługi, takie jak logistyka kontraktowa, konsulting oraz rozwiązania branżowe uzupełniają ofertę firmy. Gęsta sieć transportowa w Europie i na świecie wraz ze zintegrowaną technologią informatyczną umożliwiają świadczenie inteligentnych usług logistycznych o zasięgu globalnym.
Z pracownikami w liczbie 25.000 w 471 lokalizacjach na całym świecie, Dachser w 2013 roku osiągnął przychody w wysokości prawie 5 miliardów euro i obsłużył około 70 mln przesyłek.
Dachser w Polsce w 2013 roku osiągnął przychody w wysokości 199,1 mln PLN oraz obsłużył 766.168 przesyłek o tonażu 261.434 ton. Firma zatrudnia obecnie 295 pracowników w 8 oddziałach.
Więcej informacji: www.dachser.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.prochniak@globalbrand.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »