Dom » Wnętrza

Dante marki Optiflame-kominek elektryczny z duszą

Każdy dom ma swoje serce – miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu, nie każdy posiada jednak duszę. A to od niej zależy, jak czujemy się w danym pomieszczeniu, ona bowiem tworzy atmosferę tajemnicy, ciepła i komfortu.

Kominek elektryczny Dante marki Optiflame wprowadzi do wnętrza wyjątkowy klimat, a niezwykle realistyczny efekt płonących polan skłoni do zadumy i refleksji.

Zima przynosi ze sobą nie tylko piękny, biały krajobraz, ale także długie, mroźne wieczory. Któż z nas nie chciałby zasiąść wtedy w wygodnym fotelu przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w ręku. Dante marki Optiflame to doskonały sposób na stworzenie przytulnej atmosfery i wprowadzenie blasku płomieni do każdego wnętrza. Wygoda w użytkowaniu, łatwy montaż oraz rzeźbione dekoracje to zaledwie kilka z wielu „grzechu wartych” zalet kominka elektrycznego Dante marki Optiflame. 

Kuszące dzieło sztuki

Dante to imponujących rozmiarów arystokrata wśród kominków elektrycznych marki Optiflame. Obudowa w kolorze orzechowego drewna ozdobiona została ręcznie rzeźbionymi ornamentami, które sprawiają, że kominek prezentuje się bardzo dostojnie i elegancko. Dzięki temu doskonale wpisze się w wystrój mieszkań urządzonych w stylu retro i świetnie komponować się będzie ze starymi, dębowymi meblami. W towarzystwie sofy, rzeźbionej komody i ciężkich, welurowych zasłon stworzy we wnętrzu tajemniczy klimat rodem ze średniowiecznego poematu Dantego Alighieri. Dodatkowo, wbudowany 32” wkład kominkowy z efektem płonących polan podkreśla jego klasyczny styl i urok rzeźbionych dekoracji. Kominek elektryczny Dante marki Optiflame będzie pięknie prezentował się w przestronnych pomieszczeniach, eleganckich gabinetach i przytulnych przydomowych bibliotekach, tworząc atmosferę idealną, by zasiąść w wygodnym fotelu i zanurzyć się w lekturze pasjonującej książki.

Diabeł tkwi w szczególe

O zaletach kominka elektrycznego Dante marki Optiflame świadczy nie tylko jego wytworny wygląd, ale również nowoczesna technologia, precyzja wykonania i komfort obsługi. Efekt płomieni uzyskać można bowiem bez uruchamiania funkcji grzewczej, dzięki czemu będziemy mogli podziwiać migoczące języki ognia, nie dogrzewając przy tym niepotrzebnie mieszkania. Co więcej, kominek Dante marki Optiflame nie wydziela dymu ani spalin, a przy tym posiada dodatkową funkcję filtrowania powietrza - nasze mieszkanie będzie oczyszczone z alergenów, pyłków oraz drobnych zanieczyszczeń. Komfortową obsługę umożliwia natomiast pilot zdalnego sterowania, przy pomocy którego, nie wstając w fotela, możemy regulować pracę kominka. Ogromną zaletą jest również szybki montaż, nie wymagający uciążliwych remontów. Składowanie opału i wynoszenia popiołu również nie będzie zaprzątać nam głowy. Na uwagę zasługują także niskie koszty jego użytkowania, bowiem pobór energii przez efekt świetlny wynosi 300 W.
Odpowiednia aranżacja wnętrz to podstawa dobrego samopoczucia. Z kominkiem Dante możemy sprawić, że wnętrze będzie wyglądać elegancko i przytulnie, a w chłodne, zimowe wieczory będziemy mogli cieszyć się niepowtarzalnym klimatem domowego ogniska.

Kominek elektryczny Dante:

Efekt płonących polan Optiflame
Typ: Kominek + Obudowa
Kolor obudowy/ramy: orzech
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 1250x1380x500 mm
Moc grzewcza: 1,6 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 300 W
Cena brutto: 5950,00zł

Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »