Firma » Reklama

Dariusz Michalczewski na VIII Kongresie PR

Dariusz Michalczewski na VIII Kongresie PR
Zobacz więcej zdjęć »
22 kwietnia rozpoczyna się VIII Kongres Public Relations - coroczne ogólnopolskie spotkanie praktyków oraz naukowców zajmujących się problematyką PR. W tym w roku wystąpi na niej m.in. Dariusz TIGER Michalczewski. Konferencja będzie transmitowana w Internecie.

W dniach 22-24 kwietnia 2009 roku w siedzibie WSIiZ w Rzeszowie odbędzie się  VIII Kongres Public Relations - coroczne spotkanie praktyków oraz naukowców zajmujących się problematyką PR.

Wykłady pierwszego dnia konferencji będą poświęcone komunikacji i budowie wizerunku. Tego dnia wystąpią m.in. Adam Łaszyn, prezes zarządu Alert Media Communications i Eskadra Publica, doradca medialny Donalda Tuska oraz Dariusz TIGER Michalczewski, zawodowy Mistrz Świata w kategorii półciężkiej. Łaszyn przedstawi ranking 10 najciekawszych wydarzeń PR, a Michalczewski opowie o podobieństwach i różnicach w budowie swojego publicznego wizerunku w Polsce i Niemczech.

Sesje plenarne drugiego dnia konferencji poświęcone będą obecnej sytuacji gospodarczej i jej wpływu na branżę. Gośćmi specjalnymi będą Julia Jahansoozi z EUPRERA i Oliver Ueberholz z mixxt GmbH. Prelegenci występujący trzeciego dnia Kongresu PR poruszą z kolei tematykę marketingu i public relations miast i regionów. Pełna agenda dostępna jest tutaj.

Wykłady sesji głównej Kongresu będą transmitowane na żywo na stronie www.newsline.pl/transmisja.  Transmisja rozpocznie się 22 kwietnia o godzinie 9:30.

Streaming konferencji realizuje Janmedia, partner korporacyjny Kongresu PR, przy użyciu oprogramowania Rainforest Media Server.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »