Moda » Odzież

Darmowe korepetycje ze stylu

Darmowe korepetycje ze stylu
Zobacz więcej zdjęć »
Masz pełną szafę ubrań, ale ciągle nie wiesz co na siebie włożyć? Czy może po prostu szukasz efektownej stylizacji na zbliżającą się rodzinną uroczystość? Każdy modowy dylemat pomogą rozwiązać stylistki, które w każdą niedzielę w Manufakturze udzielają bezpłatnych porad.Porady stylistów zyskują coraz większą popularność. Można się natknąć na nie w telewizji, Internecie i magazynach modowych. Styliści radzą, jak dobierać odpowiednio ubrania do figury i odcienia cery, włosów i oczu. Ale nawet dziesiątki godzin telewizyjnych poradników nie zastąpią bezpośredniej pomocy fachowca. Profesjonalne stylistki z zespołu projektantki Agaty Wojtkiewicz w każdą niedzielę w Manufakturze swoje doświadczenie przekładają na praktyczne porady skierowane do konkretnej osoby. Za każdym razem konsultacje są udzielane w salonie innej marki, co gwarantuje różnorodność stylistycznych propozycji. Każde spotkanie jest bezpłatne i trwa 45 minut. Latem opłaca się skorzystać z usługi podwójnie: porady są darmowe, a sezon wyprzedaży obiecuje zakupy w atrakcyjnych cenach.

Panie i panowie mieli już okazję dobierać stroje w sklepach H&M, Reserved, Patrizia Pepe czy Promod. Konsultacje potrwają co najmniej do października. Najbliższa (15.07) sesja stylistek odbędzie się w salonie Weekend by MaxMara, gdzie obniżki sięgają -40%, w kolejnym tygodniu (22.07) spotkanie ze stylistykami odbędzie się w Tatuum, z asortymentem przecenionym już teraz o połowę, następnie w sklepie marki Aryton (-50%).

Zapisy na porady stylistek przyjmowane są w Punkcie Info znajdującym się przy głównym wejściu do galerii handlowej Manufaktury oraz pod numerem telefonu 42 664 92 89. Dokładne informacje o sklepach biorących udział w akcji na stronie www.manufaktura.com

Każdy, kto będzie chciał poszerzyć swoją wiedzę o stylizacji może skorzystać z dodatkowej oferty Manufaktury „Ambasada Stylu”. Szczegóły tej oferty na stronie www.manufaktura.com w zakładce „styl”.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manufaktura
http://www.manufaktura.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »