Technologie » Komputery

Darren Roos nowym prezesem korporacji IFS

Darren Roos nowym prezesem korporacji IFS
Zobacz więcej zdjęć »
Zarząd firmy IFS powołał sprawdzonego menedżera w branży oprogramowania dla przedsiębiorstw na stanowisko prezesa jako następcę Alastaira Sorbie.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała dziś, że na stanowisko prezesa IFS powołany został Darren Roos. Swoje obowiązki przejmie 1 kwietnia 2018 roku, co zbiega się w czasie z odejściem na emeryturę Alastaira Sorbie na koniec pierwszego kwartału 2018.

Roos to doświadczony menedżer w branży oprogramowania dla przedsiębiorstw z wynikami w rozwoju globalnych firm informatycznych. Ostatnio Roos pełnił funkcję prezesa SAP Cloud ERP, a wcześniej przyczynił się do znacznego wzrostu międzynarodowego firmy Software AG, która za jego kadencji potroiła swoją wielkość.

Darren Roos, prezes korporacji IFS, powiedział:

Wprowadzenie firmy IFS w nowy etap rozwoju traktuję jako wyzwanie i zaszczyt. IFS to wspaniała firma! Połączenie ogromnego doświadczenia w branży ERP, pozycji lidera w branży EAM i FSM oraz wyjątkowe uznanie klientów stwarza doskonałą podstawę do odegrania dominującej roli w sektorze oprogramowania dla przedsiębiorstw. Chciałbym służyć swoim doświadczeniem i umiejętnościami, zwłaszcza w dziedzinie rozwoju przedsiębiorstwa, budowania biznesu w chmurze oraz tworzenia wysokowydajnych zespołów w celu dalszego rozwoju firmy IFS”. Dodał też: „Cieszę się też na możliwość spotkania i współpracy z 3500 kobiet i mężczyzn, którzy zbudowali tę firmę oraz z 10 000 klientów i partnerów, którzy przyczynili się do jej wielkości.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/darren_roos_nowym_prezesem_korporacji_ifs.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »