Firma » Biznes

Data Discovery – twoja przepustka do wyjścia z matni danych

To chyba wszystkim znana sytuacja: każdy kto kiedyś grał w popularną grę Monopoly lub rodzimy Eurobiznes, w pewnym momencie losował kartę lub rzucał kostkami, na skutek czego lądował w więzieniu.

Niektórzy gracze po prostu czekają na koniec kary, a Ci bardziej ambitni głowią się jak najszybciej wrócić do gry.

Porażka tradycyjnych rozwiązań Business Intelligence jest jak zła karta. Możemy albo siedzieć i czekać aż zła passa się odwróci, albo wziąć sprawy w swoje ręce natychmiast. Te firmy, które podjęły wyzwanie Data Discovery nie tylko wróciły do gry, ale całkowicie zmieniły jej reguły.

Wykorzystywanie danych jako próba sił

Tradycyjnie, organizacje poświęcają ogromne ilości czasu na gromadzenie przeróżnych raportów finansowych i liczb tylko po to, by prezentować je w zupełnie nieangażującej formie. Dlatego też dzisiejsi liderzy sektora finansowego poszukują lepszego sposobu na efektywne wykorzystanie danych, właśnie dzięki Data Discovery.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Czytaj całość informacji tutaj: http://www.erp-view.pl/business_intelligence/data_discovery_twoja_przepustka_do_wyjscia_z_matni_danych.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »